Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kiszámolnátok nekem, hogy...

Kiszámolnátok nekem, hogy mikor tesztelhetek, és most hanyadik dpo-n vagyok?

Figyelt kérdés
Második kúrás, első clostis hónapom. A 13. ciklusnapon du. voltam uh-gon és azt mondta a doki, hogy nagyon siessek haza. Tehát ha aznap este együtt voltunk és másnap reggel is ,akkor mikor tesztelhetek először? Ez volt jún 1-én és úgy számoltam, hogy 16-án kellene megjönnie, de akkor az késő nem? Mert a 13. napon megvolt a tüszőrepim. Vagy ez sem olyan biztos?
2011. jún. 9. 10:57
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Timinnyó vagyok. Ma reggelre esett kicsit a hőm, de lehet csak attól, hogy a lányom velünk aludt, és egész éjjel rugdosott, így alig aludtam.

Mensi továbbra sincs, és a 10-es tesztemen van egy nagyon halvány második csík. Még nem mondanám 1000%-ra hogy pozitív, de a napokban kiderül.

Rena ne árulj el, nem reklámozok, amíg nem lesz egyértelmű pozi tesztem. ;)

2011. jún. 11. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Ja és Rena, még ne add fel, még csak 10 dpo, ez továbbra is nagyon korai teszteléshez, és az én tesztemen is olyan csík van, hogy rendesen meresztgetnem kell a szememet. Ha van még teszted reggelente próbálkozz tovább.


Kérdező, nálad mi a helyzet?

2011. jún. 11. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Második napja kicsit barnázok, szerintem menszi lesz belőle! A mellem fáj és néha olyan melegség tör rám, anyukám meg is jelezte, hogy ez jellemző a terhességre, de én nem hiszem, hogy sikerült volna!Ez van:(
2011. jún. 11. 18:15
 14/18 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező hogy vagy?


Timinnyó Nálad mi a helyzet?


Nálam semmi, egyenlőre holnapra nem várom!

2011. jún. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Hali, itt Timinnyó!

Csajok én ma reggel két gyönyörű pozitívat teszteltem. :)

Még nem reklámozom, majd ha erősödik is az a bizonyos második csík.

Kedden hívom a dokimat, és ráérdeklődök a hormonpótlásra.

2011. jún. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Még mindig Timinnyó :)

Kérdező, amíg nem jön meg, addig van remény! Hajrá!

Rena, neked meg mensiűző woo-doo-t küldök holnapra.

2011. jún. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Még mindig barnázok! Ez már tuti nem a beágyazódás. Feladtam!
2011. jún. 12. 20:22
 18/18 A kérdező kommentje:
Ja, és gratulálok a pozi teszthez. Örülök, hogy legalább másnak összejön!
2011. jún. 12. 20:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!