Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kiszámolnátok nekem, hogy...

Kiszámolnátok nekem, hogy mikor tesztelhetek, és most hanyadik dpo-n vagyok?

Figyelt kérdés
Második kúrás, első clostis hónapom. A 13. ciklusnapon du. voltam uh-gon és azt mondta a doki, hogy nagyon siessek haza. Tehát ha aznap este együtt voltunk és másnap reggel is ,akkor mikor tesztelhetek először? Ez volt jún 1-én és úgy számoltam, hogy 16-án kellene megjönnie, de akkor az késő nem? Mert a 13. napon megvolt a tüszőrepim. Vagy ez sem olyan biztos?
2011. jún. 9. 10:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Én vasárnap vagy inkább hétfő előtt nem tesztelnék. Ha juni 1-én voltatok együtt akkor a 10-12 napot érdemes lenne megvárni, esetleg több tesztel bekészülni az ünnepre.
2011. jún. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Ok köszönöm!
2011. jún. 9. 11:10
 3/18 anonim ***** válasza:

www.babasmamas.hu/kalk.php

ez segít kiszámolni

2011. jún. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Pont ott tartasz, ahol én. Szintén 1.-én volt pé-m. Most vagyunk 8 dpo-n.

Én tegnap óta tesztelek, de egyelőre semmi, viszont a hőm az egekben van.

Nem vagyok hülye, mielőtt még bárki megszól, azért tesztelek ilyen korán, mert progeszteron-hiányom van, aminek ellenére teherbe tudok esni, de egy babát már elveszítettem. Minél hamarabb tudom meg mi van, annál előbb kezdhetem el a progipótlást.

2011. jún. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Én is azt tanácsolnám mint az előttem szóló, hogy vasárnap már esetleg egy 10-es teszttel tesztelhetsz, ha nem ráz meg ha esetleg negatív lesz. Bár jó lenne tudni hány naposak a luteálisaid?

Egyébként Én is 8-9 dpo-n vagyok ma, délutánra várom a 10-es teszteket, mert Én is tesztelek már holnap reggel. Ugyanis Nekem is azt mondta a doktornő hogy lehet progi pótlásra lesz szükségem hogy megmaradjon a baba.

2011. jún. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Majd írjátok már meg légyszi az eredményt. Én nem merek tesztelni még!
2011. jún. 9. 15:19
 7/18 anonim ***** válasza:
Szia Rena itt is! Timinnyó vagyok, (a másik holnap tesztelő.) :DDD
2011. jún. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ja és megírom az eredményt, csak most derült ki, hogy férj szabin lesz holnap, holnapután anyósomék jönnek egész napra, itt is alszanak, vasárnap mi megyünk hozzájuk, és lehet hogy ott is alszunk. Érdekes lesz így a tesztelgetés, mert nem akarom még senki orrára kötni, még férj sem tudja hogy esélyes valami... Ki vagyok teljesen!
2011. jún. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

9 dpo, a mai 10-es, és 25-ös tesztem is negatív, de még korai is nagyon a tesztelés, tudom én.

A progihiány miatt nekem ma már meg kellett volna jönnie, de nem jött, a hőm továbbra is az egekben, és eddigi két terhességemnél csak 11 dpo-n lett pozi a teszt, tehát nem adom fel. Holnap újabb jelentés. Vagy mensi...

Kedves kérdező, még várj 2-3 napot, ha kibírod.

2011. jún. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Sziasztok LÁnyok!


Nekem a mai 10-es teszt negatív! Nem sok reményt fűzök így hozzá! bár még van 2-3 napom a nemvártig!

Drukkolok Mindenkinek!

2011. jún. 11. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!