Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vajon ilyen ciklussal teherbe...

Vajon ilyen ciklussal teherbe eshetek?

Figyelt kérdés

Az utóbbi ciklusaim 2008 januártól

42 napos

38 napos

26 napos

31 napos

26 napos

34 napos

31 napos

36 napos

34 napos

34 napos

28 napos

32 napos

27 napos


Ezzel mit kezdhetnék? Menjek el nőgyógyászhoz? Ő majd felír valamit? Vagy tényleg mindenképp le kell fogynom ahhoz, hogy ez rendeződjön? De annyi duci nő esik teherbe... Egyáltalán van esélyem ilyen ciklussal?


2009. márc. 19. 16:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy kis bíztatás.Nekem kb ilyen volt a ciklusom,sőt volt amikor meg sem jött.Nem tudtam kiszámolni ebből kifolyólag,hogy mikor eshetek teherbe.Ja,és én meg pont,hogy túl vékony vagyok.Mikor úgy éreztem,hogy most aztán elmegyek a dokihoz és minden vizsglatot vállalok (ekkor már 2 éve próbálkoztunk)csak legyen már baba,nos akkor már kismama voltam csak nem tudtam:)Menj el nődokihoz,mert lehet annyi is elég,hogy megnyugszol,hogy jó kezekben vagy és már is sikerül.Ha pedig van valami akadály,akkor kikezeli és megint csak a babó az eredmény.Kitartás!Megéri!
2009. márc. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2010. jún. 2. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!