Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megjött a mensim, lehetek...

Megjött a mensim, lehetek attól terhes?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Ma 2. napja,azota fajogat a fejem,es az alhas tajan szurasokat erzek.Szerintetek?
2009. márc. 18. 21:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ha rendes időben megjött, és úgy ahogy szokott, akkor nem valószínű, hogy terhes lehetsz. bár hallottunk már erre ellenpéldát. ha nem vagy biztos szerintem tesztelj, ha terhes lennél, akkor már elvileg kimutatná.
2009. márc. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

az benne az erdekes,hogy maskor elötte meg meg nem jön 2-3 nappal elötte szoktak lenni fajdalmaim,most meg csak aznap amikor megjött reggel elkezdett fajni a derekam,hasam alja,es delelöttre meg is volt.Mit jelenthet ez?.



Ami maskülömben nagyon elszomorított

2009. márc. 18. 21:56
 3/8 anonim ***** válasza:
nem akarlak elszomorítani, de múlt hónapban én is ugyanígy jártam. én is 2-3 nappal elötte szoktam érezni, hogy jön, és most én sem éreztem meg, csak aznap délután, és babónak semmi híre :( .
2009. márc. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hat ez igazan elszomoríto :(

mi a parommal mar 1éve probalkozunk,de semmi.Baj az ha tulsagosan vagyom rá?Marmint a babára.Nagyon szeretnek mar anya lenni.23 vagyok.

2009. márc. 18. 22:05
 5/8 anonim ***** válasza:

mi is nagyon szeretnénk már a babát, igaz mi még csak november óta próbálkozunk, de engem már nem egyszer csapott be a szervezetem :(( meg kell próbálni nem görcsölni rajta (tudom nem könnyű) én is ezt próbálom, és akkor jönni fog a baba, legalábbis többen mondták már.

remélem minél hamarabb összejön mindkettőnknek :) szorítok neked :)

2009. márc. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm,en is nektek drukkolok.Majd irok,ha lesz valami.
2009. márc. 18. 22:12
 7/8 anonim ***** válasza:
szia. kiváncsi vagyok, hogy lett e már babó? nekem már 4 hós a babám:)
2010. jún. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én is azt hittem, hogy babám lesz, mert jelentkeztek nálam a terhesség első tünetei, de megjött a mensim, így mindez sajnos csak vaklárma volt :(
2013. jan. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!