Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor megreped a üsző akkor...

Mikor megreped a üsző akkor felfele vagy lefele kell menni a hőnek?

Figyelt kérdés
2009. márc. 18. 15:48
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
bocsi nem üsző hanem tüsző:D
2009. márc. 18. 15:49
 2/11 anonim ***** válasza:
A peteéréskor leesik a hő és min.4 tized fokot kell emelkednie ha meg is reped! Tehát tüszőrepedéskor felmegy!! üdv
2009. márc. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szia! Én sokat keresgéltem a témában és azt találtam, hogy a peteérés előtt 24 órával leesik a hő, utána elkezd emelkedni és a többségnek az emelkedés elején van a peteérés. Konkrétabban a Billings módszernél a nyák vizsgálatnál írták, hogy amikor a nyák megjelenik az jelzi a érés indulását amikor a nyúlósság megszünik a pete kiszabadul és másnap már tetápolószerű folyás van mert a tüsző repedésekor kiszabaduló hormonok átszinezik a folyást. Nekem a 15 napon van peteérésem, előtte nyúlós nyák, a 15 napon semmi és a 16 naptól testápolószerű. A 15 napon elkezd emelkedni a hőm. Ebben a hónapban tolódott a peteérés 1 napot és minden 1 nappal később történt, a mensi is egy nappal később jött meg.
2009. márc. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
tegnap voltam dokinál és mondta hogy ma azaz akkor tegnap van peteérésem ezért azt mondta hogy tegnap meg ma legyünk együtt de a hőm 36,6 on van már 3 napja akkor még nem repedt meg?vagy a hőmérő nem pontos?mert van hogy reggel 3X is megmérem és mindig mást mutat:(((akkor ez hogy van?
2009. márc. 18. 16:13
 5/11 anonim ***** válasza:
Szia! A hőmérőzés akkor ad pontos eredményt ha szabályosan csinálod. Minden nap felkelés előtt ugyanabban az időben szájban nyelv alatt kell mérni. Ha a hőmérőd digitális ne a csipogásig hanem 5 percig mérd, nekem a csipogás után még vagy 1-2 tizedet feljebb megy a hőm. Tudnád a görbédet csatolni?
2009. márc. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
2009. márc. 18. 16:46
 7/11 A kérdező kommentje:

tegnap voltam dokinál és mondta hogy tegnap meg ma legyünk együtt,még mutatta a petémet is:D

Ezek szerint ő mát jót látott:)??

azt olvastam egy oldalon hogy ha megtörtént az ovuláció(repedés)akkor megy fel a hő,akkor ez igaz?

2009. márc. 18. 16:49
 8/11 anonim ***** válasza:
Szia! Én a 11 nap környékére tennék egy peteérést mert utána megemelkedett az alaphődhöz képest és fenn is maradt a hőd. Azt is megkockáztatom, hogy a doki látott még egy tüszőt, és lehet, hogy ebben a hónapban 2 peteérésed lesz. A doki csak a tüszőt látta, és a méretéből arra következetett hogy hamarosan meg kell repednie, de lehet hogy azért az 1-2 nappal később lesz, úgyhogy ne aggódj.
2009. márc. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
És igen, tüszőrepedés után a sárgatest által termelt progeszteron hatására megemelkedik a hő.
2009. márc. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
és ha 2 peteérés van és ha mindkettő megtermékenyül akkor mi a helyzet????
2009. márc. 18. 16:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!