Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikosok, a 8. ciklusnapon...

Lombikosok, a 8. ciklusnapon nem kellene még érezni hogy nőnének a tüszők? Igaz hogy holnap kiderül, mert megyek ultrahangra, de azt gondoltam ilyenkor már érezni kéne vmit 6 napi gonal f szuri után, vagy nem?

Figyelt kérdés
2011. jún. 2. 12:22
1 2
 1/14 sumergo ***** válasza:

Nehogy félreérts! Nekem a Gonal nem használt egyáltalán, ezért akkor semmit nem éreztem,mikor kaptam, de ez nem jelent feltétlen rosszat! Mikor volt a sikeres lombikom, amiből most itt a baba a pocimban, akkor más szurit kaptam (Menopurt), de akkor sem éreztem a tüszőket, csak már akkor, mikor leszívás előtt voltam 1-2 nappal. Akkor feszült nagyon a hasam, mert nagy tüszők voltak benne. Úgyhogy még ráérsz érezni!

Természetesen sok sikert a babásodáshoz! :-)

17+3 hkm

2011. jún. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,én pedig gratulálok neked,és minden jót kívánok.:)
2011. jún. 2. 14:28
 3/14 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, ez szerintem egyénfüggő. Számít, hogy amúgy milyen érzékenyek a petefészkeid, hol helyezkednek el, stb. Nekem nagyon feszített mindkettő, pedig nehezen vagyok stimulálható, és nem volt valami sok tüszőm. És nekem használt a gonal. Úgyhogy egyáltalán ne aggódj ezen, biztos, hogy szépen növögetnek, csak nem vagy olyan érzékeny erre.
2011. jún. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Nekem az első stimukor 13 tüszőm volt, de csak az utolsó pár napban feszült a hasam. A második stimunál 7 szép méretes tüszőnél nem éreztem semmit még a leszívás napján sem.

Ne aggódj feleslegesen, biztosan szépen termeled te is őket. :-)

2011. jún. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Hát csajok,olyan szépen nem termelem őket,egy most 21mm és öt pici van,ettől függetlenül hétfőn punkció.
2011. jún. 3. 14:05
 6/14 sumergo ***** válasza:
Az a 21 mm-s nem rossz, lehet belőle baba simán!
2011. jún. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Manka68 ***** válasza:

Nyugi, egy babához elég egy petesejt. :-)

Drukkolok ezerrel!!!

Majd írd meg, hogy alakulsz tovább!

2011. jún. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Sziasztok csajok.Most ott tartok hogy egyetlen petesejtet tudtak leszívni tegnap,de ma megtudtam hogy megtermékenyült :)az egyetlenem:).Holnap kell megint telefonálnom,a sejtszám miatt,szorííítsatok!!:)
2011. jún. 7. 15:44
 9/14 A kérdező kommentje:
És veled mi a helyzet Manka?Vanvalami fejlemény?
2011. jún. 7. 15:48
 10/14 sumergo ***** válasza:
Én mondtam (írtam), hogy biztató az az egy! Szorítunk ezerrel!!!!
2011. jún. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!