Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Napok óta fájdogál az alhasam,...

Napok óta fájdogál az alhasam, kemény, fel vagyok puffadva. Mellem is feszül. Jövő hét végén kell majd megjönnie. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlót szedek 2 hónapja, terhes nem lehetek. Mióta szedem a gyógyszert 2x megjött, tesztet is csináltam korábban, negatív lett. Ezektől függetlenül félek, hogy terhes vagyok...még nem szeretnénk babát mert túl korai lenne (19 vagyok érettségi előtt). Szerintetek mitől lehet ez? :S
2009. márc. 18. 09:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Szerintem nem vagy terhes , inkább tuti , a tünetek lehet pszihés alapon vagy pms de lehet hogy most áll rá a tested a fogira , nyugodj meg nem lehetsz terhes.



:-DD

2009. márc. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
PMS .A menstruációt megelőző tüneteggyüttes.Sok nőnek van ilyen.
2009. márc. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtatást! :)
2009. márc. 18. 09:46
 4/4 A kérdező kommentje:
Jah és most beteg is vagyok, antibiotikumot kell szednem (mondjuk a fog.gátló miatt nem örülök neki, de vigyázunk) meg mostanában kicsit össze-vissza eszek, lehet ezek miatt is van...csak sajnos hajlamos vagyok bebeszélni magamnak tüneteket :S :)
2009. márc. 18. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!