Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a teátol beáll 27 napra...

Ha a teátol beáll 27 napra ciklusom, legközelebb is 27napra fog megjönni, ti hogy voltatok ezzel?

Figyelt kérdés
Soha nem volt rendszeres ciklusom,pé-m,csak akkor amikor hormonokkal tömött a nödokim,s miután látta,hogy semmi sem segit igazán,azt javasolta,emeljük a dozist,szedjek még erösebb fogit.Nekem itt lett elegem,s ugy döntöttem nem kérek belöle.Elkezdem inni a cickafarkot,hátha csodát tesz.Nos azt kell,hogy mondjam nem is váratott magára sokat,40-50 napos ciklusomat elörehozta 27.-ik napra,és olyan gyönyörü pozitivtesztes,ovufájos,tojasfehérjes nyákos,ovuláciom lett 10teázos nap után,mint soha az elött.+ gyulladásos volt a vérem,ezáltal 14 éves korom ota (most23) küzdöttem a pattannásokkal,végtelen sok pénzt,idöt belefektetve a kezelésébe,amely csak ideig-oraig nyujtott megoldást,de a 10teázos nap sok év gyötrelmét oldotta most meg egy csapásra.Hálás vagyok nektek,hogy megtanitottatok erre,s remélem mihamarabb összejön már a mi kis picikénk is...
2009. márc. 18. 09:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia.

Én is teázom már kettő hónapja és nekem is lett pém tőle pedig elötte nem volt még clostytól sem.

Örülök hogy van még olyan valaki akin segített mert aokat olvasom hogy nem használ , és szerintem hamarosan hozzátok is beköszönt a gólya hisz jön a tavasz :-))


Sok sikert a babihoz.

Jah és igen valószínű ha nem leszel babás akkor most is 27-28 napra meg fog jönni.



:-DD

2009. márc. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!