Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha március 15-én jött meg...

Ha március 15-én jött meg először (hétfő) és vasárnapig tartott, akkor legközelebb mikor fog megjönni? (ez volt az első)

Figyelt kérdés
2010. ápr. 6. 20:37
 1/7 anonim ***** válasza:
A kezdetétől, vagyis 15-től számított 28-30 nap múlva.
2010. ápr. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a ciklus első napja a menszesz első napja. ha 28 napos lesz a ciklusod, akkor ápr. 12-én. ma van a ciklusod 23.napja.
2010. ápr. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen!
2010. ápr. 6. 20:49
 4/7 anonim ***** válasza:
de azért ne vegyél mérget rá hogy pont 28. napra meg fog jönni. általában először még összevissza jön meg, aztán később beáll.
2010. ápr. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor én nagy tévedésben vagyok. :S Nekem mindig hat napig tart, és az utolsó naptól számítva jön meg 28 napra. Akkor ez hogy is van? :S
2010. ápr. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

utolsónak: ciklust a köv.képpen számolunk:

ciklust a menszesz első napjától számoljuk, vérzés első napja = ciklus első napja. ha megjön a következő menszesz az már a következő ciklus első napjának számít.

ha megjön jan.1-jén a köv pedig jan. 31-kor akkor a ciklus 30 napos volt.

2010. ápr. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
é az ho "összevissza fog megjönni" akkor kkésőbb vagy hamarabb? tapasztalalt?
2010. ápr. 7. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!