Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nemvárt helyett 1-1 pici...

Nemvárt helyett 1-1 pici vérfolt, mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Hétfőre nem vártam, az volt a 33.napom.Átlagban kb ennyi szokott lenni a ciklushossz.Azóta csak egy-egy ujjnyi vér jön.Megjön még rendesen,most csak küszködik, vagy beteg lehetek,vagy esetleg lehet terhesség?Mondjuk nem lenne baj :-) Kétszer teszteltem,vasárnap és előtte csüt-ön, mindkettő neg. volt. Járt már igy más is?
2009. márc. 18. 07:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet korai terhesség amit még nem mutat ki a teszt. Van aki terhesség mellett is vérezget keveset. Türelem, majd teszt!
2009. márc. 18. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Na, a türelem az, amiből most a legkevesebb van nekem :-) Nagyon jó lenne, ha baba lenne, csak nem tudom, hogy ilyen vérezgetésekből nem lenne-e baj. Ettől aggódom. Ha már meg kell jönnie, jöjjön meg normálisan, és lehessen újra próbálkozni :-)
2009. márc. 18. 07:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Barnás, vagy piros?Szerintem a barnás lehet baba, a pirosban nem vagyok biztos!Teszt újra, holnap reggeli vizeletből, és rögtön többet tudsz!Szurkolok!:)
2009. márc. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát, olyan barnás pirosas :-) Olyan, mintha szenvedne, hogy na, most megjövök, de mégsem eléggé :-) Hú, másképp nem tudtam leirni. A szurkolást köszönöm, rám fér :-))
2009. márc. 18. 08:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!