Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lefeküdtem a barátommal,...

Lefeküdtem a barátommal, amikor éppen megvolt a bajom, és bennem maradt a gumi. ( Ne kérdezzétek ez hogy sikerült, fogalmam sincs.) De hamar észrevettük és kiszedtük. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2009. márc. 17. 20:51
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

Aki azt írta, hogy ha a sperma felhígul a vérrel, hüvelyváladékkal, akkor nem lehet teherbe esni, az igen tudatlan. Ennyi erővel elég lenne minden aktus előtt mondjuk síkosítóval feltölteni magad vagy aktus után kimosni a hüvelyt védekezésképp...Ez baromság!

Mivel elment benned és úgy csúszott le, lehetsz terhes. Mivel kivételes esetekben, de mensi alatt is teherbe lehet esni és a spermák hosszabb ideig életképesek odabent. Azt meg nem tudhatod, kifolyt-e vagy sem.

Ha az én életemről lenne szó, biztosan beszereznék 1 sürgősségi tabit.

2009. márc. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
5 napja történt, és az csak 72 órán belül hat. Már 6napja történt. Semmire nem mennék vele. Csak reménykedek.
2009. márc. 18. 20:51
 23/32 anonim ***** válasza:

12. válaszoló vagyok (8.58)

Ha a gumi nem volt begyűrődve benned, akkor biztosan benne maradt a sperma, és csak a végén csúszhatott le, amikor kihúzta a szerszámát. De ha be volt gyűrve, akkor szex közben csúszhatott le, és akkor lehetséges, hogy terhes lehetsz. Figyelembe véve, hogy meg van a menszeszed, akkor nem valószínü.

2009. márc. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Tudod ezért kell időben gondolkozni! Akkor, amikor még tehetsz vmit! Most már csak imádkozni tudsz és 2 hét múltán tesztet csinálni.
2009. márc. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:
Akkor is gondolkoztam. Légyszives ne csinálj úgy mintha össze vissza csináltam volna az egészet. Védekeztünk,nem arról volt szó, hogy kihagytuk ezt a részt. És írtam feljebb hogy nem volt pénzünk eseményutánira, szülőknek pedig nem szólhattunk.
2009. márc. 18. 21:31
 26/32 anonim ***** válasza:
37%

20.59-es vagyok

Nyugi, nem valószínú. Már hallottam olyat is, hogy valaki meg peteérős napokban szexelt úgy a pasijával, úgy, hogy a beleélvezett és uttánna a csaj kimosta magátt ott rögtön.

2009. márc. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem egy gyerek, vagy az abortusz többe kerül, mint az esemény utáni, de ti tudjátok...Csak annyit mondok: FELELŐSSÉGTELJES SZEX
2009. márc. 19. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
50%
Ilyen esetekben a következőt kell tenni: a barátodnak szólsz h mártsa citromlébe a péniszét mert a citromlé maró hatása ellentétes a sprmiuméval ezután ugy tegye beléd...Így semlegesíti ;) nekem bevált
2009. márc. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

Szanaszét marja a citromlé a péniszt. Legalábbis egy barátom próbált lemosni anno valami kencét róla, ami nem jött le, és mesélte, hogy ordítani tudott volna a fájdalomtól. :D :D

Ne riogassátok már szegény csajt, még a végén a szextől is elmegy a kedve. Legyetek reálisak egy picit, ne csak vészmadarak!

Aki pedig írta azt a véres dolgot, hiába pontozzátok le, mert úgy van, ahogy leírta. Biológia szakosként én is tudok egyet s mást a dolgokról, és lehet, hogy kis mértékben, de nagyon sok minden befolyásolja a megtermékenyülés és spermium-életbenmaradás feltételeit.

Ti nagyon okosok ;)

2009. márc. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
Aki azt írta hogy FELELŐSSÉGTELJES SZEX annak üzenem, hogy nem azért nem vettünk eseményutánit, mert sajnáltuk rá a pénzt, hanem mert nem volt. És szerintem nem voltunk felelőtlenek..mivel a védekezésre gondoltunk..csak lecsúszott miután elélvezett.
2009. márc. 19. 18:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!