Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lefeküdtem a barátommal,...

Lefeküdtem a barátommal, amikor éppen megvolt a bajom, és bennem maradt a gumi. ( Ne kérdezzétek ez hogy sikerült, fogalmam sincs.) De hamar észrevettük és kiszedtük. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2009. márc. 17. 20:51
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
Huhh, köszi szépen :D. Most megnyugodtam. Azért majd csinálok egy tesztet, mert eléggé(nagyon) ideges típus vagyok:D. Köszi szépen az eddigi válaszokat.
2009. márc. 17. 21:08
 12/32 anonim ***** válasza:
100%

menzesz alatt jóval kisebb az esélye a teherbeesésnek.de sok ilyen példát tudnék felhozni azért onnan ahol dolgozom...de valószinüleg nem vagy várandós.azért csinálj tesztet,hogy megnyugodhass.legközelebb azért óvatosabban..nem volt tul nagy a partneredre az óvszer?

ezek mellett én elgondolkoznék a hormonális fogamzásgátláson is,mert ennek nemlenne szabad tul gyakran megtörténnie.remélemminden rendben.jah és ezt nem oltásnak akartam szánni,bocsi ha nem voltam tul kedves.

2009. márc. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
Semmi baj. Nem tudom hogy jött le, fogalmam sincs :s. A fogamzásgátlót nem engedik a szüleim. Bár szerintem is biztonságosabb lenne, és én se lennék tiszta idegbeteg minden hónapban.
2009. márc. 17. 21:12
 14/32 anonim ***** válasza:
79%

Valasz annak a valaszolonak, aki azt irta h "azt a keveset kimossa a hüvelyvaladek, meg a ver" (vagy vmi hasonlo lehetett) : az ondobol elég egy pici csepp is a megtermékenyüléshez. szoval egyaltalan nem biztos h minden olyan rendben van.

A kérdezőnek : lehetséges h került ondo a hüvelyedbe, de ha nem vettel be 72 orasat, akkor marad a reménykedés. az aktustol szamitva 2 het utan a teszt kimutatja h terhes vagy e. a reggeli első pisilesnel kell elvegezni. sok szerencsét

Ami pedig az idegeskedést illeti : ne idegeskedj, hasznaljatok minőséges ovszert, es hát.. ne legyetek annyira hevesek. velem is előfordult mar h bennem maradt az ovszer, csak akkor en mar szedtem a tablettat, es nem lehetett gond. ha helyesen rakjatok fel, akkor nem lehet gond. ha a pasi érzi h el fog menni, akkor vegye ki, igy csökkenthető a lecsuszas veszelye.

2009. márc. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes gondolkozásuk van a szüleidnek. Nekem a gyerekeim ha felnőnek, inkább én irattatok fel gyógyszert,mintsem idő előtt unokák legyenek!

De a lényeg, hogy szerintem nagyon kicsi rá az esély. Sőt! Kérdés: amikor lecsúszott az óvszer az ondó benne maradt? Azért is kérdezem, mert velem is megesett ugyanez egyszer. Aztán elmentem dokihoz, megkérdezte , mi hogy történt, ráadásul, nekem már akkor elmúlt 2-3 napja. Aztán mikor mondtam, hogy nem elszakadt, hanem bennem maradt az óvszer, de sikerült úgy kivenni, hogy nem valószínűleg nem jött ki belőle semmi, akkor azt mondta, hogy kizárt a terhesség. így még eseményutánit sem írt fel. Nem is lettem terhes!

remélem, nálatok is minden rendben lesz.

2009. márc. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
35%

Ahoz, hogy teherbe essel peteeres is szukseges, nallad ez min.meg 8-10 nap. Keress ra a neten meddig kepes eletben maradni egy ondo! Tehat szinte nullaval azonos a megtermekenyules.

A masik anyukadek nem engedik a tablettat. Miert? Es azt nem meseltek milyen fertozeseket szedhedsz szedhet ossze a partnered menszeszes szeretkezes utjan! Nem csak a biblia tiltja,es hivja tisztatalansagnak, de az orvosok sem ajanjak!

Most lelehet pontozni!

2009. márc. 18. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
34%

Ha normális higiéniai "szabályokat" betartják, vagyis nem egy mocskos, poros hajléktalannal fekszik le, hanem olyannal, aki rendszeresen tisztálkodik, valamint ő is rendszeresen tisztálkodik (ami elég valószínű, gondolom én), akkor még gumi NÉLKÜL se nagyobb a fertőzésveszély, mint máskor.

Amúgy a vérnek ilyenkor lent fertőtlenítő hatása van, mint mindenhol máskor, sérülés esetén. Ráadásul a hüvelynek magának is van egy védekező mechanizmusa, nedve. A szervezet pedig tudja, hogy ilyenkor "sebezhetőbb", ezért ebben az időben abból a bizonyos nedvből is többet termel.

Inkább attól kell félni ilyenkor, hogy ha gumi nélkül csinálja valaki, hogy a srác finnyás, és ha véres lesz a pénisze, vagy trutymós, akkor fúj-ogni fog, rosszabb esetben a szextől is elmegy a kedve egy kis időre. De ez komoly kapcsolatban, érett embereknél nem valószínű, hogy gondot okoz.

Peteérés menzesz közben is lehet (és egy ciklus alatt ki tudja hány spontán peteérésünk lehet, amit nem is veszünk észre, meg az is lehet, hogy egy se volt), csak nincs olyan nagy valószínűsége a megtermékenyülésre, beágyazódásra, mint a ciklus vérmentes napjain.

A kis spermáknak pedig, akárhányan is vannak, nagyon nagy mázli kell ahhoz, hogy egy menzesz 3 napig ne mossa ki őket onnan lentől. De ez nagyon egyszerű, a gravitáció a szervezeten belül is érvényesül, csak el kell képzelni a dolgokat és máris nem tűnik olyan hülyeségnek :)


A legtöbb ember nem bír értelmesen és jól mérlegelni, ha egy kis hiba csúszik a rendszerbe, akkor egyből teljes körű javításra gondolnak, pedig nem kéne. Gondolok itt arra, hogy pl. lecsúszik a gumi. A legtöbb ember ilyenkor rohan/azt mondja, hogy rohanj sürgősségiért, de végig se gondolják a dolgokat. Azt, hogy IGAZÁBÓL mennyi a valószínűsége, hogy terhesség bekövetkezhet. Mert nagyon csekély. És ilyen csekély valószínűség mellett nem lenne ésszerű egy akkora hormondózissal bombázni a szervezet (főleg nem menzesz utáni napokban azonnal), mint az esemény utáni tabletta. Egyszerűbb elmenni egy orvoshoz, akár körzetihez is, elmesélni neki szóról-szóra, hogy mi történt, és ha tanácsolja a sürgősségit, akkor bevenni.

2009. márc. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
50%
Már én is jártam úgy kétszer, hogy a gumi bennem maradt és a barátom elélvezett. Legutóbb megvolt nekem is és úgy maradt bennt a gumi. Menszesz alatt nem lehet teherbe esni, és ha a gumiban van a sperma, akkor meg főleg nem.
2009. márc. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
Teherbe lehet esni menszesz alatt, de nagyon-nagyon kicsi rá az esély. Én hallottam olyan esetet, amikor a nő már több éve nem tudott teherbe esni, orvostól orvosig járt. amikor egyszercsak kiderült, hogy neki a menszesz alatt van peteérése. Így akkor voltak együtt, és rögtön terhes is lett. Bár furcsa eset,én is csak azért hiszem el,mert egy újságban olvastam, és csak utánajártak, igaz-e. Mondjuk nehezen tudom elképzelni még mindig, de lehet van benne valami. (csak gondoltam leírom, mit olvastam, hátha ír rá valaki, hogy miért nem lehetséges ez, vagy éppen miért lehet.)
2009. márc. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
Igazából nem tudtuk megállapítani, hogy kifolyt e a gumiból vagy sem, de a barátom úgy látta hogy nem, bár ő se tudja ezt biztosra. Én sajnos nem láttam, mert elég rossz a szemem. Azért nem engedik a szüleim a fogamzásgátlót, mert így is nagyon vékony vagyok, és ha esetleg fogyok tőle, az már káros. Viszont ha hízok akkor az a bajuk. Bár szerintem inkább legyen rajtam plusz három kiló, mint hogy terhes legyek. Amúgy 17 éves vagyok, és fiatalnak is tartanak hozzá.
2009. márc. 18. 16:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!