Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek miért tűnik úgy,...

Szerintetek miért tűnik úgy, hogy volt ovulációm a görbe alapján, miközben meg doki mondta, hogy még nem is volt?

Figyelt kérdés

Itt a görbém:

[link]

Ha doki nem mondja, akkor a görbe alapján én is akkorra saccoltam volna az ovut, ahogyan be is van húzva. És képzeljétek, még sem volt meg! 35 mm-es a tüszőm. :(

Úgyhogy csalóka lehet a hőgörbézés is...nem is gondoltam volna. :( Nem tudom miért van fent a hőm, mi okozhatja ezt hogy fent van szerintetek?


2011. máj. 29. 17:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy 2 petéd ért meg és csak az egyik repedt meg?
2011. máj. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mi az a pozitív terhesteszt 2 napja?
2011. máj. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Na látod ez nekem is gyanús egy kicsit...de nem tudom biztosra. Volt bőséges krémes folyásom, most már nincs. Mást nem tudok mondani, igazából voltak tünetek is, de nem tudom, hogy ez most ettől lehetett, vagy tényleg volt egy másik érett tüszőm is...
2011. máj. 29. 17:19
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát Lilyvel teszteltem és 3 percen belül lett egy halvány pozitív tesztem. De nem vagyok terhes mégsem, mivel ma voltam dokinál (a nyálkahártyám nem olyan vastag ahhoz, hogy babás legyek most). Nem tudom hogy milyen tesztet tároljak itthon, ami megbízható is lenne, mert mostanában engem átvernek...ez volt a csúcs, hogy időn belül lett pozi és ígyse vagyok terhes. Volt mostanában még 2 fajta azok is pozik lettek, de azok meg kicsit időn túliak, azt belátom. De ez, tuti időn belüli volt!
2011. máj. 29. 17:22
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor nem lehet, hogy az a tüsződ egy ciszta??
2011. máj. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mivel ciszta okozhat álpozitív teszteket, ráadásul egy tüszőnek nem kellene 35 mm-esre nőnie, 22, de max. 24 mm-nél nagyon illene megrepednie.
2011. máj. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát ez már határeset szerintem is. Lehet hogy volt egy rendesen megrepedt tüszőm, ezért néz ki úgy a görbém, hogy megvolt az ovu. Viszont lehet közben megért egy másik is amiből meg ciszta lett! Mert 35 mm az már nagy szerintem is. Iszom most a cickafarkfűteát, hogy helyretegyen...de nem tudom jól teszem-e és meddig igyam. Szerintetek?
2011. máj. 29. 17:59
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem igaza van a 83%-osnak. Kizárt, hogy tüsző legyen a 35 mm-es, ráadásul ha többször volt fals pozitív teszted, akkor még inkább lehetséges a ciszta.

Én nem iszogatnék semmit, hanem keresnék egy másik dokit...

2011. máj. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Jézusom, nem te vagy az, akinek a dokija szerint káros a progeszteron?

Egyre durvább dolgokat csinál a dokid.

2011. máj. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
De én vagyok az. De képzeld, ez egy másik doki. Elmentem most egy másikhoz és ugyanúgy gondolkozik mint az előző dokim...:((
2011. máj. 29. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!