Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek volt peteérésem?...

Szerintetek volt peteérésem? Nem igazán igazodom el a görbémen.

Figyelt kérdés

[link]


Köszönöm a segítséget!


2011. máj. 26. 12:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem volt.
2011. máj. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi. Csak azt nem értem, hogy miért nem ment fel a hőm csak ennyivel később. Csináltam tesztet, mert azt hittem, hogy esetleg összejött a baba, még van 4 napom mensziig, de olyan tesztet vettem amivel kimutatná 10-es, de negatív. :( Ezért már annak is örülnék, ha legalább most lett volna peteérésem, akkor talán összejön majd valamikor. Csak az egyik petevezetékem ép:(
2011. máj. 26. 12:39
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha marad a 36.8, akkor volt.
2011. máj. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem is volt peteérésed. A teszt viszont még korai volt. Nekem is ilyen alacsony a hőm, egy tizeddel talán ha magasabb, mint a Tied :S Drukkolok
2011. máj. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hát, a teszt azt írta, hogy beágyazódás után már a 3. napon kimutatja. Szerintem ha volt pém, akkor május 16 volt, és az már akkor ha 7 napot is számolok beágyazódásra már mutatnia kellene. Csak azért reménykedtem, mert a mellem mintha barnább lenne, de képzelődöm már azt hiszem:( Egyébként semmi menszi tünetem nincs, de terhességi sem.

Köszönöm szépen, hogy válaszoltatok

2011. máj. 26. 13:36
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! A beágyazódás 7-12 napig tart és a 12. napon fejeződik be, nem a 7. napon. Ezért mondják hogy az ovu után 10-12 nappal lehet legkorábban elkezdeni tesztelni, ezért írtam, hogy korai volt és később hátha pozi lesz.
2011. máj. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát, 26-án is teszteltem egy negatívat:( még van 3 napom mensziig, most már nem tesztelek többet, mert ami itthon volt ellőttem:( Várhattam volna még, de valahogy olyan fura érzésem volt, ami most már elmúlt.
2011. máj. 28. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!