Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik 17-ére nem várják,...

Akik 17-ére nem várják, tünetek vannak? És tesztelni lehet-e már?

Figyelt kérdés
2009. márc. 15. 19:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Tesztelhetsz nyugodtan, de szerintem inkább várj még pár napot. Biztosabbat csak a nemvárt nem érkezése után tudsz. Persze, mondom én, aki 16-ára nem várta, és már 12-én tesztelt :-)))) ... persze neg. eredménnyel :(
2009. márc. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
szia!nekem 17vagy 18adikán nem kénne megjönije!am nincs semi változás csak nagyon kívánok mindent,egyik pilanatban ennék másikban meg már undorodom!pedig tom hogy ez még korai tünet!de reménykedem hogy baba van a dologban!
2009. márc. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]


A korai tesztelés eredménye sokszor csalódás, a biztosabb eredmény érdekében nem árt még pár napot várni.

2009. márc. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is 17-ére nem várom. Volt néhány tünetem, de tegnapra teljesen elmúltak. Csak a mellem érzékenysége maradt meg. A hőm azért még magas, de ez még változhat. Hát reménykedek. És szorítok mindenkink:)))
2009. márc. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én 17-re nem vártam erre ma megjött.A hőm olyan szépen fent volt tegnap 36.4 erre ma leesett 36.1-re :( 18óra körül meg is jött:( 3.próba volt,sebaj folyt.köv.

Nem is tesztelek sosem,mert a hő olyan,mint egy teszt(legalábbis nekem) :D

2009. márc. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Clearblue egyértelműen mutatta egy nappal előtte, aztán már a Gábriel is, viszont 3 nap késéssel megjött.. Sajna a hőm is leesett, a mellfeszülés is megszűnt, szóval érezni lehetett..
2009. márc. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!