Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan kell hőt mérni? Beválik...

Hogyan kell hőt mérni? Beválik ez a módszer? Nem túl körülményes?

Figyelt kérdés
2009. márc. 15. 16:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Minden reggel ahogy felébredsz mérd meg.Testnyílásban a legjobb, én szájban mérem.Ne kelj fel minél kevesebb mozgás úgy mérd meg hogy ha higanyos ne kelljen rázogatni.Legyen a kezed ügyében a hőmérő.Nem körülményes pár nap és megszokod aztán este mikor lefekszel már arra gondolsz vajon milyen lesz a hőm reggel.Szerintem izgi ez a mérés,és ha lesz peteérésed legalább tudod persze csak utólag hogy jókor voltatok e együtt.Persze én még csak egy hónapja csinálom.Próbáld meg ugyanabban az időben csinálni ez elég fontos szabály.
2009. márc. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
88%
szerintem körülményes és nem válik be, az én tippen az ovulációs teszt, amúgy meg legyetek naponta együtt, annál biztosabb módszer nincs, én mindkétszer, amikor naponta szexeltünk és nem védekeztünk terhes is lettem!
2009. márc. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm mindkét választ!
2009. márc. 15. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!