Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Minden esetbe fáj, ha valaki...

Minden esetbe fáj, ha valaki elvetél?

Figyelt kérdés
2011. máj. 22. 13:03
 1/8 anonim ***** válasza:
általában görcsökkel jár, de van aki észre sem veszi, csak kicsit erősebb a vérzése
2011. máj. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem mindig. Sajnos gyakran előfordul az is, hogy anyuka vidáman elmegy a következő UH-ra ahol közlik, hogy nincs szívhang, nem él a baba.
2011. máj. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


szerintetek itt van babó, vagy elvetélt az anyuka?

2011. máj. 22. 13:14
 4/8 anonim ***** válasza:
6ik héten vetéltem el,átlagos menstruációs görcseim voltak de azok csak estére,reggel vetéltem el!
2011. máj. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem sem járt fájdalommal a vetélésem, nálam az 5 hét körül történt.
2011. máj. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sajnos van amikor teljesen észrevétlenül történik.Én pont úgy jártam,ahogy az egyik válaszoló leírta.Egy szép napon vidáman elmentem UH-ra,és közölte az orvos,hogy másnap be kell mennem missed ab-ra,mert már nem él,nem fejlődött és nincs szívhang:((Aztán egy másik orvos is megvizsgált/ennek ez a módja,több szem ,többet lát/ és ő is ugyanezt állapította meg:(Mondanom sem kell teljesen lefagytam...De a happyend:egy évre ezután a szomorú eset után megszületett a gyönyörű,egészséges kislányom:)))
2011. máj. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sajnos az én barátnőm is így járt. 12 hetes UH-ra ment, aznap reggel még vidáman beszéltünk is, hogy mi a menete, ha egy UH képet akar kérni. Aztán délután jött az sms, hogy nincs szívhangja a babának...Rettenetesen sajnáltam. Semmit nem vett észre az egészből.

De azóta már van egy 4 éves kisfia!

2011. máj. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem 9+2 hetesen csak egy kis barnázás és vérzés volt, semmi más tünetem nem volt, a dokim azért elküldött az ügyeletre, ahol megállapították, hogy nincs szívhangja és nem él a baba, már 3 hete...mit sem sejtettem belôle... :((

Szóval fájni egyátalán nem fájt, nem görcsöltem semmit!

2011. máj. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!