Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ajánlanátok nekem egy megbízha...

Ajánlanátok nekem egy megbízható nőgyógyászt a 18. kerület környékéről? Az sem baj, ha magán.

Figyelt kérdés

Meddőség kezelésére kellene, mert nem jön a baba.

Köszönöm


2011. máj. 22. 10:59
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Szia, aranyos vagy, hogy írtál:)


Nem sajnos még nem jött össze a baba-ez a 2. Clostys hónapom, remélem már nem sokáig várattat magára:)


Végül a választásom Dr. Varga Horgosi Ágnesra esett. A 10 kerületi Egészségházban rendel, és nagyon aranyos :)

Igaz, csak egyszer voltam még nála....de remélem legközelebb a baba miatt megyek:P

2011. júl. 25. 18:36
 12/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Örülök, hogy megtaláltad a "Tökéletes" orvost! Persze, hogy érdekel, mi van a "sorstársaimmal", én is majdnem 2 évet vártam a Babámra és volt közben 2 vetélésem is.

Tudom, mi az, hogy reménykedni és várakozni ... Most márciusban született meg a Kisfiam :-)

A Varga-Horgosi doktornőnél én is voltam, és valóban tündéri nő, szerintem is jó választás. Én végül nem Nála, de a Bajcsyban szültem, és a kórházat is csak ajánlani tudom, számomra tökéletes volt, mindenkiről csak jót mondhatok. (Mondjuk nem is vagyok az a "kötekedős" típus, de azt a 3 napot simán kibírja bárhol az ember, pláne ha már a Babája társaságában töltheti :-))

Drukkolok Neked is, hogy minél hamarabb átélhesd a csodát!

(És tudom, hogy nem lehet nem "rágörcsölni", de tényleg próbálj kicsit lazítani, nálam is működött!)

Egészséges, tündéri Kisbabát kívánok Neked!

2011. júl. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a bíztatást és a segítséget:)))


GRATULÁLOK a babához!!! Remélem nekünk is hamarosan megérkezik a csoda:) Próbálok nem görcsölni rá, már valahogyan beletörődtem a sok csalódásba:( de sajnos nem sikerült még annyira elvonatkoztatni tőle, hogy egyáltalán ne jusson az eszembe:(


Megkérdezhetem, hogy neked végül mi hozta meg a várva várt sikert? :)


Olyan jó, hogy írtál...most tök jó kedvem lett, és erőt is kaptam:)

Kitartok, és soha nem adom fel-nekem is lesz kisbabám:)

2011. júl. 26. 20:36
 14/14 anonim ***** válasza:

Örülök, ha segíthettem :-)

Nekem 19 hónap után abban a ciklusban sikerült a Baba, amikor a legkevésbé sem számítottam Rá ... Pont vetélés után voltam, elhúzódott a vérzésem, nem is tudom, mikor lehetett az ovum - akkor még vezettem a hőgörbét, és FOGALMAM sincs azóta sem, hogy hogy sikerülhetett, teljesen "reménytelen" volt a görbém. A férjemmel sem éppen "jókor" voltunk együtt, legalábbis én úgy gondoltam, dehát ezek szerint mégis, a Kisfiam a bizonyíték rá :-)

Szóval abban a ciklusban feladtam a teaivást, nem ittam se cickafarkat, se palástfüvet, nem szedtem barátcserjét sem, egyedül sima, gyógyszertári E- vitamint szedegettem az egész ciklusban. Nem tudom, hogy ez segített-e, de talán egy próbát megér, ártani nem árthat ...

És, az előző két vetélésemből tanulva - mindkettő barnázással kezdődött az 5-6. hét környékén - ahogy pozitív lett a tesztem, azonnal elkezdtem szedni az Utrogestant. Ezt persze dokival kell megbeszélni, bár bevallom, hogy én egyszerűen elkezdtem szedni ami itthon volt a korábbi vetélésekből megmaradva.

De talán tényleg az egyik legfontosabb dolog, hogy én is "ELHITTEM", hogy igenis, lesz babám! Nekem sokat segített, amikor láttam az ultrahangon a hatalmas, 23 mm-es érő tüszőmet, meg a hormonvizsgálat eredményét, miszerint hormonálisan is rendben voltam.

Úgyhogy csak így tovább, készítsd fel magad, hogy nemsokára a pozitív teszt miatt látogatod majd meg a Doktornőt!

Ha eszembe jut még valami fontos, majd megírom, de Te is írd meg, ha fejlemény van!

Nagyon - nagyon drukkolok, csak így, pozitívan tovább!

2011. júl. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!