Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ajánlanátok nekem egy megbízha...

Ajánlanátok nekem egy megbízható nőgyógyászt a 18. kerület környékéről? Az sem baj, ha magán.

Figyelt kérdés

Meddőség kezelésére kellene, mert nem jön a baba.

Köszönöm


2011. máj. 22. 10:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Mindenképpen a Dél pestiben kutakodj,ott akarsz szülni,nem?

Rengeteg szülész van,mint Zeitler,Séra,de én egyiket sem szeretem.

2011. máj. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Igazából egy olyan megbízható orvost keresek, aki segít nekem, hogy teherbe tudjak esni, és természetesen majd nála szeretnék szülni.

A Sérához jártam eddig, de nem nagyon voltam vele megelégedve, ezért váltanék valaki olyanra aki tényleg törődik a betegeivel....

2011. máj. 22. 11:14
 3/14 anonim ***** válasza:
séra péter ő nagyon jó
2011. máj. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
ja bocs, most látom a kommentedet. off: miért nem voltál vele megelégedve?
2011. máj. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Hát voltak furcsa dolgai....

Egyszer sokat késett a mensim, és megvizsgált. Azt mondta, hogy baba van a dologban, minden jel arra utal...stb. Aztán estére meg megjött:S Jó nagy csalódás volt....

Tavaly meg mikor csinálta a rákszűrést, mondta, hogy 3 hét múlva lesz meg az eredmény. Visszamentem hozzá pontosan 3 hét múlva-erre így gúnyosan megjegyezte, hogy miért kell nekem ennyire sűrgősen a rákszűrésem eredménye?!-csak nem a rendőröknek kell? Nem tudom mire akart ezzel célozni, de akkor nagyon furcsán néztem rá:S:S

Meg már több mint 1 éve nem jön a baba, és csak annyit mondott, hogy próbálkozni próbálkozni....vártam tőle egy alaposabb vizsgálatot, de nem kaptam meg:((

Valahogy mindig azt éreztem, hogy lerázott.... 5 percnél tovább nagyon ritkán voltam bent nála....


De ez csak az én véleményem, valaki meg nagyon meg van vele elégedve, amit tiszteletben tartok.

De nekem nem jött be:S

2011. máj. 22. 11:41
 6/14 anonim ***** válasza:

értem.

én nem nagyon ismerek ott dokikat, nem tudok segíteni, de van egy honlap nem tudom ismered -e www.babatakarok.hu

és kifejezetten ajánlom az aviva tornát.

2011. máj. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ki nem állhatom,ha valaki úgy kezdi a mondatot,hogy "értem"...

Én meg a Zeitlerhez jártam,de utoljára nagyon undok volt,de nem csak velem,úgyhogy végleg elpártoltam...a többsége sajnos bunkó,a Séránál meg egyszerűen nem szülnék én sem.Ha a Délpestiben szülnék,tuti válogatnék,de én a Bajcsyban fogok.

2011. máj. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

már miért ne lehetne azzal kezdeni a mondatot, hogy értem? volt egy társalgás közöttünk ne szólj bele.

amúgy a zeitler egy tuskó bunkó, undorító viselkedéssel.

ja és elfelejtettem mondani, hogy a délpestiben eleve én sem szülnék.

2011. máj. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy segítetek:)


A Bajcsyról én is jókat hallottam. Ott melyik orvost ajánlanátok? mert akkor lehet, hogy oda megyek kivizsgálásra.

2011. máj. 23. 18:01
 10/14 anonim ***** válasza:

Szia, ki lett végül is a dokid, megkérdezhetem?

Remélem, azóta a Baba is összejött!

2011. júl. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!