Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha egyáltalán nincsen élő,...

Ha egyáltalán nincsen élő, sem élettelen sperma a párom ondójában, akkor a MACA-VIBE segíthet rajta?

Figyelt kérdés
2011. máj. 21. 17:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
szia!igen gondoltam már rá h nekünk nem fog használni mivel olvastam h feljavítja..de ha nincs mit azt nem lehet:( azért szed c vit meg e vit ma veszek szelént és cinket hátha...nem tudom h kora szülött volt e csak h császáros van köze hozzá?ma felhivom én is a kaálit jó sokára katatok időpontot.herebiopszátok lesz?
2012. jún. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
nem rég hívtam fel én sem őket,de én a Krizsa dokihoz kértem időpotot-ezért kell ennyit várnunk,meg szabin is van most-nem elég,hogy hatalmas a várólista hozzá.Persze-lesz herebiposzia,az a minimum-én a HSG-től rettegek-mert szerintem a lombikhoz teljességgel felesleges-hiszen a petevezetékben semmi nem fog történni.Én nem adok semmi ilyen vitamint,mert rengeteg pénzt költöttünk ilyenekre-de a doki megmondta,hogy ICSI-vel is csak TALÁN!!!! lehet gyermekünk....:(
2012. jún. 25. 14:00
 13/14 anonim ***** válasza:
Durva!mármint a talán!sose gondoltam volna h velünk ez megeshet.na de mi aug 2 re kaptunk időpontot valami arturhoz.mondták mit vigyünk és h 15 e a konzi...remek.szerinted mennyibe kerül majd ez az egész lombik?mennyire számolsz?tudsz árakat esetleg?
2012. jún. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Hát a gyógyszerek egy százasból kijönnek,de előtte rengeteg vizsgálat van,ami egy kész vagyon!nőgyógyász-rákszűrés,nálunk pld az is 15 ezer ft,uh,vérvétel...stb...-hát majd meglátjuk :) -én minden esetre pozitívan végig fogom csinálni,s ha nem jön össze,akkor örökbe fogadunk majd.
2012. jún. 26. 16:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!