Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Igaz nem eshetek teherbe a...

Igaz nem eshetek teherbe a fürdőkádon maradt spermától?

Figyelt kérdés
Az öcsémből elegem van!! 16 éves én 16 és fél. Elég igénytelen az öcsém és félek hogy valahogy a fürdőkádról jutott belém sperma mert ahogyan száll be egyszer láttam( épp fogat mostam) és a pénisze odaér a kád szélére, én pont utána mentem és ahogy szálltam be megcsúsztam és szépen ráestem a kád szélére pont odaért a nemi szervem... fel vagyok világosítva! Nem azért csak kicsit megilyedtem lehet az esés miatt is.. sehogy se kerülhetett belém sperma igaz? Dóra. Ja és nem az a csajszi vagyok, ha valakiben felmerülne.
2009. márc. 13. 20:40
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Elegem van, nem elég hogy meghalt a hörcsögöm most ez..
2009. márc. 13. 20:49
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
Nem lehetsz terhes! Azért ennél több kell! Biztos hogy felvilágosítottak?
2009. márc. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
64%

szerintem menj el orvoshoz!

ideggyógyászhoz.

2009. márc. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
köszi a gyors válaszokat.
2009. márc. 13. 21:04
 5/12 anonim ***** válasza:
76%
bocsi,de ez már beteges paranoia!
2009. márc. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Akkor jól gondolom, feleslegesen idegeskedtem 2 napot?
2009. márc. 13. 21:18
 7/12 anonim ***** válasza:
76%
Azt hiszem tényleg van valami gondod...felvilágosítva??? Miről kaptál felvilágosítást?
2009. márc. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
35%
:DDD Azért elgondolkoztató, lehet mégiscsak az lettél? Szerintem kérdezd meg anyukádat! :DDD (szegény....)
2009. márc. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem elég nagy bátorság kell ahhoz, h vki leírjon egy olyan kérdést, ami már magában is hülyén hangzik. Az nem a mi dolgunk, h eldöntsük, kit, hogyan világosítottak fel. Ti is voltatok kamaszok és ha most visszagondoltok biztos ti sem ilyen magabiztosan és bölcsen születtetek mint amilyenek most vagytok. Egy felnőtt embertől tényleg elég hülyén hangozna egy ilyen kérdés, de egy tinitől, aki a nap 24 óráját kételyek között éli és soha semmiben nem biztos még elfogadható.

Nem tudom milyen a kapcsoltatod a szüleiddel, de ha felvilágosítottak, nyugodtan fordulhatsz hozzájuk sztem a további kérdéseiddel is. Legalábbis én örülnék ha a gyermekem ezt velem beszélné meg, soha semmiért nem nevettem ki és nem is fogom.

2009. márc. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kizárt a terhesség. Ahhoz nemi érintkezés kell, aminek során a sperma bekerül a hüvelybe. Ez szex nélkül nem megy, a spermák a levegőn és a nedves közegben, ahol pára van, nem kell egy kádnyi víz sem.. :), na ott nagyon hamar elpusztulnak. Másodpercek alatt. És nem is közlekednek valami sebesen a spermák, ezért vagyunk úgy kitalálva, hogy a férfi az orgazmus által kilövi a spermákat, messze, a méh irányába, nagy sebességgel!
2009. márc. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!