Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes a Wc-n maradt...

Lehetek terhes a Wc-n maradt spermátol?

Figyelt kérdés
Késik a menszeszem. még szüz vagyok de tampont használok. anyám szertint lehet terhes attol is ha cucc maradt valahol és beleültem. már 2éve menstruálok szokott rendeszertelen lenni de ennyire még nem ugyanis má 2hónapja semmi. segitsetek mit tegyek nagyon ideges vok!!!
2008. aug. 13. 10:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
És mit keresne a wc-n sperma...? Nem lehetsz terhes, viszont menj el nőgyógyászhoz, mert nem teljesen normális, ha két év után kimarad.
2008. aug. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak ráülsz a wc-re, amin sperma van, akkor nem lehetsz terhes, mert nem tudsz úgy ráülni, hogy a hüvelyedbe felmenjen a sperma. Meg amúgy is elpusztulnak levegőn egy idő után... plussz ha még előtte netán valaki fertőtlenítette, vagy csak áttörölte tisztítószerrel, akkor az is megölhette őket. Nem lehetsz így terhes. De tényleg menj el dokihoz, mert 2 év után nem szabad rendszertelenné válnia.
2008. aug. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

szia! Hát az egyszer biztos hogy ettől terhes nem lehetsz! Meg annak már tünetei lennének!!!!Úgyhogy ne aggódj! :)

A mentruáció ha mégcsak két hónapja késik (gondolom félsz orvoshoz menni, amit megértek ) várj még,kb úgy 15-16 évesnek saccollak,mert lehet ez stressz,túlzott idegesség! Szóval nem feltétlenül kell vmi szervi bajra gondolni! Én ismerek olyat akinek 4 hónapig nem jött meg...volt orvosnál de az se tudott ezzel csinálni semmit!Amitől még idegesebb lett!Úgyhogy ne aggódj....kis kihagyás után ismét lesz menzeszed!

2008. aug. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
25%
bocs de anyád is egy jó paraszt! a sperma elhal a levegöben... ugy hogy akármin van sperma, az másodpercek alatt elhal. és a tamponba hogy kerül sperma???? :D az én anyám is belém akarta magyarázni hogy toszás nélkül is lehetek terhesz... ugy pofán röhögtem hogy azóta se mond ilyet :D :D
2008. aug. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
68%

Sajnalom, hogy ilyen alpari vagy, foleg, hogy nincs is igazad!


A spermiumok nem pusztulnak el a levegon nehany masodperc alatt. Akkor veheted oket elpusztultnak, ha a sperma megszaradt a feluleten, vagy nedves, de tobb napja ott van.


Igen, teherbe lehet esni ha raulsz (a huvelynyilasoddal!) a friss(!) spermara, a spermiumok eljuthatnak a petesejtedhez, de erre eleg kicsi az esely, en nem aggodnek.


Ha siman a WC deszkara ejakulalt valaki (ez vajon ki volt ott nalatok? :-)) akkor a sperma a combodra kerul ha leulsz, ettol BIZTOSAN NEM leszel terhes.

2008. aug. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
73%
én nekem is az elején rendszertelen volt még most is az pedig 5 éve megvan és 18 vok.az elején nekem is kimaradt 2 hónap.szerintem ne aggódj!!igaz h. igy is lehet terhes valaki de szerintem ritka.legfeljeb ha még késik szóval hamarosan nem jön meg akkor menj orvoshoz.én is ez miatt voltam h. rendszertelen.igaz én nem kaptam gyógyszert.ha nem jön meg hamarosan menj orvoshoz!!na szia
2008. aug. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
10%
ha igen, akkor tartsd meg a gyereket, mert az egy égi jel. de ha esetleg a wc-től lennék terhes, lehúznám magam rajta
2008. aug. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Sajnalom, hogy ilyen alpari vagy, foleg, hogy nincs is igazad!


A spermiumok nem pusztulnak el a levegon nehany masodperc alatt. Akkor veheted oket elpusztultnak, ha a sperma megszaradt a feluleten, vagy nedves, de tobb napja ott van."


inkább te vagy az alpári söt még olvasni sem tudsz :D nem azt írtam hogy "pár másodperc alatt" hanem "másodpercek alatt" az lehet perc is... és csak ugy mellesleg ha még nem tudnád, a spermiumok test hömérsékletben tudnak csak meg élni... szoba hömérséklet alatt elpusztulnak. ugy hogy nem kell meg várni hogy a sperma megszáradjon, mert már jóval azelött elpusztulnak a spermiumok...

2008. aug. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!