Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Anyukák, kismamák ti is...

Anyukák, kismamák ti is izgultatok az első komoly együttléteteknél a párotokkal? Mármint amiből kisbaba lett.

Figyelt kérdés

Szeretnénk babát de amiből lehetne túl izgulom.. Nem merem engedni neki azt, tudjátok.. Nem gondoltam, hogy a férjem ennyivel lazábban kezeli majd. :):):)

Van valami jó relaxációs, feszültségoldó technikátok erre a dologra?

Esetleg egy-két jó cikk, olvasnivaló?


Köszönöm a válaszokat!


:)


2011. máj. 18. 21:22
1 2
 11/20 Argloss ***** válasza:
Ilyenkor az van, hogy a lelked mélyén mégsem akarod annyira a dolgot. Szép leírva, hogy megtennéd érte, de valójában mégsem akarod ezt a dolgot teljesen. Ne csak arra gondolj, hogy mennyi váratlan helyzet lesz, mert az baba nélkül is van rengeteg. Persze nagy felelősség, de igazából megéri. Ő lenne a te jövőd, aki már attól is hihetetlenül boldog tudna lenni ha ott lennél mellette. Ilyen érzések miatt éri meg...
2011. máj. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Mi sem féltünk. Csak annak van félnivalója aki nem akar babát. Nekünk sajnos hat /kettő már majdnem letelt :) / hónapot kell várnunk, hogy a második baba sikerüljön. Mi nagyon szeretnénk. Remélhetőleg összejön. Ne félj tőle!!!

Ez a szeretkezés is olyan lesz mint a többi, sőt még jobb is :)!!! Különben sem biztos, hogy egyből összejön :(

Egyébként ajánlom a ciklus.hu oldalt. tök jó.

2011. máj. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Sokkal jobb a védekezés nélküli együttlét!

Mi minden percét élveztük-élvezzük.

Mégis 2 évbe telt, mire sikerült az első baba, és most rajta vagyunk a másodikon.

Soha nem volt gondom a párom váladékával (sőt szeretem, ha belém élvez), hiszen ebből lesz a pici babánk!

Ne görcsölj, tényleg jót tenne előtte egy pohár alkohol, hogy feloldódj!

Tényleg nagy felelősség egy (vagy több) baba, de nincs csodálatosabb dolog a világon, majd meglátod!

2011. máj. 19. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Ennyire azért ne görcsölj rá! Az együttlét is elromlik, meg lehet,hogy a baba sem fog jönni! Csak úgy, ahogy eddig!
2011. máj. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Úgy gondolom, hogy valóban félsz a gyerekvállalástól. Elhatároztátok, hogy jöhet a baba, de tudat alatt mégsem akarod igazán. Először rendezd le magadban ezt a kérdést, beszéld meg a férjeddel, és csak utána vágjatok bele. Este egy pohár finom bor kellőképpen el tud lazítani, ezt is kipróbálhatod. Sok sikert!
2011. máj. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
vagy egy lazító masszázs egy jó forró fürdő után? na az eléggé meg tudja alapozni a dolgokat ;)
2011. máj. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


En azt hiszem tudom mit erzel. Velem ugyanez volt. Fel voltunk keszulve mindketten, mindketten szerettuk volna a gyereket. Viszont volt bennunk egy felsz az ujtol, az ISMERETLENTOL! Hiszen valamire felkeszulsz,amit gondolsz,latsz hogy lesz,de telj"esen soha nem tudhatod valojaban mi is lesz,amig meg nem tapasztalod sajat magad!


Nekunk csak az elso egyuttletkor volt ez amugy,aztan mar nem is foglalkoztunk vele,teljesen termeszetes,hogy nem vedekezunk,es ugy gondolom,hogy bizonyos dolgokra az ember nem tud/nem akar kellokepp felkeszulni,csak ha mar kezzelfoghato az adott dolog.


Szoval fel a fejjel,hiszen sok gyereket nulla erzelmi intelligenciaval rendelkezo emberek nevelnek fel es megis emberek lesznek beloluk. Te meg ha mar igy gondolkodsz,azaz elore,nem csak a manak elsz,baj nem lehet! :-)

2011. máj. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Utolso vagyok!


A lazulasra nekem is csak egy tippem van: nemi alkohol :-)

2011. máj. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Élvezd hogy nem kell védekezni és ennyi :) próbálj nem a "babagyártásra" gondolni,csak szeressétek egymást amikor kedvetek tartja.Nem fogod "érezni" melyik volt az az alkalom.Ilyen jellegü problémáról még nem hallottam,elképzelhető hogy tudat alatt nem vagy kész a babára.Rendezd ezt a kérdést magadban.Szerintem ne készülj rá "fel" mert ettől lesz görcsös a dolog,és elveszti a spontanaitását.Csak annyit tegyél amit szoktál/szoktatok is(fehérnemű,egy pohár bor,gyertya meghittebbé teheti,de újságból,könyvből nem lehet szexelni szerintem,ebben a szituban legalábbis)Minden jót neked!
2011. máj. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Köszi csajok, igazán jól esnek a bíztató szavak, kedves tőletek, hogy megosszátok velem az élményeiteket.


Jó olvasni őket, most már sokat enyhült bennem ez az aggály. Sokat segítettetek nőként, hogy én is jobban átlássam ezt az egyébként természetes dolgot. :)

Vannak dolgok, amiket csak nő-nő között tud megbeszélni és ez pont ilyen.

És igen, nagyon jellemző rám az előrelátás, tervezés, ami ebben a szituban épp nem hiányzik! :):):)


Tudtam én, hogy nem vagyok egyedül ezzel a "gonddal"! :P:)


Lehet, hogy ma már nem leszek de írjatok nyugodtan!


Neeem, nem azért nem leszek... :D:D:D:D

2011. máj. 19. 15:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!