Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segítséget kérnék teszt ügyben!?

Segítséget kérnék teszt ügyben!?

Figyelt kérdés

Kicsit összezavarodtam... Tudom, hogy kezdek megkattani, de elbizonytalanodtam. Hétfőre nem vartam.Tegnap reggel teszteltem ezt Corax Be Sure teszttel:


[URL] [link]


Ma vettem egy Gabriel tesztet, amit délutani vizeletből csinaltam, és teljesen negatív:


[URL] [link]


Kivert a víz, hogy ezt nem hiszem el. Ezért elrohantam a DM-be és vettem egy ClearBlue tesztet és egy neve nincset. Kisajtoltam az utolso cseppeket magambol, és ez lett a ClearBlue:


[URL] [link]


Nem túl erős, de hatarozott pozitív. Nem tudom, hogy észlelhető-e a képen. Probaltam úgy fotozni.


Szerintetek létezik olyan, hogy a mindenki szerint jonak minősülő Gabriel negatív, a többi pedig pozitív?


2011. máj. 18. 15:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
meg a masodik teszten is latszik a nagyon halvany csik...ennel terhesebb mar nem is lehetnel!!!
2011. máj. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a lelki nyugtatast :)! Holnap reggel még megmerítem azt a neve nincs tesztet. Felrakom majd holnap. Remélem attol megnyugszom, és befejezem a teszt gyarto cégek tovabbi szponzoralasat :D.


Az utolsonak egész jo szeme van, mert én még élőben sem lattam a Gabriellen masodik csíkot :) De köszönöm a kedves szavaid!! Tényleg jo olvasni, hogy ott van az a baba szerintetek.


Az első valaszolonak azt írnam a sajat példambol kiindulva, hogy felejtse el a tesztelgetést, két hét múlva doki, és akkor úgyis minden kiderül. Addig meg pozitív hozzaallas!!!!

2011. máj. 18. 22:13
 13/15 A kérdező kommentje:
Ha valaki rakeres, akkor tudja a végét a történetnek. 6 nap késés utan megjött. Volt oka, hogy a Gabriel teszt negatív lett. A Clearblue és a Corax egy kezdődő terhességet mutathatott ki, ami sajnos nem tudott beagyazodni. De fel a fejjel :). Remélem a következő honap szerencsésebb lesz :)!
2011. jún. 2. 16:48
 14/15 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom! Én ugyanígy jártam 1 héttel ezelőtt! :( De fel a fejjel! Új hónap, új remények! :))
2011. jún. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Sajnalom! De pozitív hozzaallas, pozitív tesztet hoz :)! Neked is sok szerencsét ;)!
2011. jún. 3. 12:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!