Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért esett 2 tizedet a hőm?...

Miért esett 2 tizedet a hőm? Azért ebből lehet még baba?

Figyelt kérdés
[link] A ciklusaim kb 29-31 naposak
2011. máj. 17. 07:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Másfél éve nem jön a baba...Már voltam dokinál. UH szerint mindent rendben talált. Kivizsgálásokra is rászántam magamat, csak doki mondta, hogy előbb a férjemet kéne...ő meg nem akar...úgyhogy próbálkozunk tovább.

És Ti?

2011. máj. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Mi is több mint 1 éve de közben volt 2 hónap kiesés méhszáj műtét miatt.De így is sok.

Most már a párom is nagyon szeretné.

Szóval mi jövőhéten megyünk vizsgálatra.Mond meg a párodnak hogy mi nők sokkal több fájdalomnak, kellemetlenségnek kitesszük magunkat.Nekik csak annyi hogy egy kis spermát kell adni.Most beszéltem egy barátnőmmel nekik inszemmel lett 2 év után és azt mondta úgy volt hogy bementek adtak egy papírt és egy dobozt, leadták és nagyon gyorsan meglett az eredmény.pedig mi kis városban lakunk.Egyébként olyat is olvastam hogy a férj nem akart bemenni otthon elvégezte a "dolgát" és a feleség vitte be azt hiszem így lehet ha fél órán belül beér vele.Szóval ha máshogy nem megy esetleg a te férjed így belemenne?

2011. máj. 22. 08:44
 13/15 A kérdező kommentje:
Neked miért nem lehet privit írni?
2011. máj. 22. 08:44
 14/15 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de én is szívesen ismerkednék veled. :)

Neked hogy lehet privit írni?

2011. máj. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Na most már tudsz nekem privit írni, beállítottam! :)
2011. máj. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!