Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért esett 2 tizedet a hőm?...

Miért esett 2 tizedet a hőm? Azért ebből lehet még baba?

Figyelt kérdés
[link] A ciklusaim kb 29-31 naposak
2011. máj. 17. 07:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
persze hogy lehet. Ilyenkor megfigyelhető leesés, ami a beágyazódással esik egybe, de nem biztos, hogy amiatt esett le.
2011. máj. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Még nem sokkal vagy ovu után, így nem kell nagy jelentőséget tulajdonítanod a kis hőleesésnek, ebből így még bármi lehet.
2011. máj. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Én is reménykedem csak mindig azt mondják a trifázisos görbe a babás.Ott pedig nem igazán tapasztalhatóak ilyen leesések:(
2011. máj. 17. 08:52
 4/15 A kérdező kommentje:
Mostanra így alakul.Semmit sem érzek:( [link]
2011. máj. 19. 08:34
 5/15 anonim ***** válasza:

Második vagyok.

Szépen alakul, csak így tovább! :)

2011. máj. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszi:)Reménykedem.:)Te hogy állsz?
2011. máj. 19. 18:32
 7/15 anonim ***** válasza:

Hát én így állok jelenleg:

[link]

A mensim helyett amúgy csak pecsételő vérzés volt, hol több, hol kevesebb...Nem értem a hőm miért van "fent" és miért szurkál most az alhasam (ovulációnak is korai lenne még)...

2011. máj. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem gondoltál arra hogy esetleg nálad is hormonális eredetű lehet a dolog?Most milyen a hőd?Nekem ma sajna megjött 27 napra:( Ezt nem tudom most jó e mostanában 30-31 napra jött meg így rövidnek tűnik a luteális fázis. [link] Annyi hogy most nem barna pecsételő hanem piros:( Pedig úgy bíztam ebben a hónapban:(
2011. máj. 21. 08:23
 9/15 anonim ***** válasza:

Sajnálom! :(

Szerintem nálam valószínű az lehetett most, hogy próbálkozott a szervezetem az ovulációval (jött egy pár pattanás is meg eléggé sirós voltam tegnap)...de még korai lenne, szerintem még nem lesz magas a hőm, mert később szokott lenni az ovum, tehát most így alakult, szerintem még csak próbálkozott, ezért esett ekkorát (de még szerintem nem történt meg):

[link]

2011. máj. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
ti mióta próbálkoztok?
2011. máj. 21. 11:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!