Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » PCOS és végre sikerult?

PCOS és végre sikerult?

Figyelt kérdés
11hónapja próbálkozunk!Pcos-em van!Most kellett volna kezdenem a cloti szedését,de ma csináltam tesztet,mert iszonyatosan fáj a mellbimbóm már napok óta.Csináltam egy tesztet reggel,2 eros csík,meg egyet csináltam délelott az is 2 eros csíkos lett.Nagyon boldog vagyok,bár csak kedden megyek orvoshoz,de szerintem ez a két teszt egyértelmuvé teszi a dolgot!Ti sem adjátok fel!!!!!
2009. márc. 12. 16:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok!!!!:D Mekkora öröm ez :)Vigyázz magatokra!Boldog babavárást!
2009. márc. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%

Remélem, tényleg így van, de tudod, a PCOS megváltoztatja a hormonszintet, nehogy azt lásd véletlenül a teszten! Én is volt már, hogy örültem, és hiába...

De szorítok neked, így meg légyszi, mi volt!!

2009. márc. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
NAGYON Gratulálok :)) Boldog babavárást és vigyázz nagyon magadra!
2009. márc. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is PCO-s vagyok!Kérlek írjatok le nekem egy két dolgot erről!Teherbe esés stb.Mindent amit tudtok!Nekem csak az UH-án állapították meg!A hormonok jók,se hajhullás se semmi!Eddig 28napos ciklusok!Most a 43.napomat taposom!Gratula neked!!
2009. márc. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek a gratulációt!!!!Biztos nem a pcos miatt húzza be a két csíkot/eros csikot/!!!!11hónap alatt sokszor csináltam már terhességi tesztet,de soha nem volt pozitív még csak halványan sem!Na és a cicm is fáj,nahyon!
2009. márc. 12. 18:45
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Gratula!!!!!!!!!!!!!!
2009. márc. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok!

Remélem, hogy biztató példa lehetsz a többi PCOS-sel küzdő sorstársnak. Vigyázz magadra (magatokra)!

2009. márc. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!