Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Január közepén volt műtéti...

Január közepén volt műtéti befejezésem. Kinek mennyi idő után lett baba? Ilyenkor nehezebb teherbe esni megint?

Figyelt kérdés
Kivizsgálásra is kellett mennem, mert a szövettanomba találtak valami sejtburjánzást, amiről nem tudták, hogy jóindulatú-e. Végül is nem lett belőle semmi, szerencsére. Akkor a doki 9 hónapot mondott, hogy akkor próbálkozhatunk. De én úgy érzem annyit nem tudok várni. Max 6 hónapot, de lehet hogy annyit se.
2009. márc. 12. 11:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Sajnálom. :(

Nekem a májusi műtéti után 3 hónap szünetet javasoltak, amit megvártunk, hogy ne legyen baj. Utána novemberben estem megint teherbe, ami sajnos spontán el is ment. Azóta várok a babára, mert a spontán után nem kellett kihagyni. :)

2009. márc. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem decemberben volt missed-ab om 7 hetesen. Doki 1 mensit javasolt, azt meg is vártuk, utána egyből összejött. 9 hetes vagyok és remélem minden rendben lesz.
2009. márc. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem kell 6 hónapot várni!! 2 hónap után nyugodtan próbálkozzatok!! Sokkal jobb, ha nem vártok sokat!! A méh ilyenkor még emlékszik a terhességre!! Áprilistól, vagy májustól minden további nélkül kezdhetitek újra!! :)

Persze, ha egyéb orvosi oka nincs a hosszabb várakozásnak!

Sikeres próbálkozást! Remélem, minél hamarabb sikerül és minden rendben lesz!! Csak pozitívan állj hozzá!! :))

2009. márc. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Gratulálok a második válaszolónak a babához, remélem rendben lesz. A várakozóknak (és magamnak is) kitartást kívánok!
2009. márc. 12. 12:55
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia.Nekem is volt egy vetélésem(6hetes voltam),és műtét lett a vége:(.Nekünk a doki 2hónapot javasolt és tehes is lettem a 3.hónapban,a kisfiam már 6hónapos:).Nekem azt mondta a doki,hogy könnyebb lesz tehrbe esnem mert,eü kaparás után sokkal könnyebben megtapad a baba,nálam bejött:).Sok sikert.

6hós baba anyuja

2009. márc. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!