Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van koztetek olyan akit...

Van koztetek olyan akit "atvert" a terhessegi teszt?

Figyelt kérdés
Akinek nem a valosagot mutatta.
2009. márc. 11. 21:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen én Lylivel teszteltem és a 3-ból kettőn láttunk többen is halvány 2. csíkot is.Pedig sajna nem volt semmi.Persze a halvány másodikat időn túl mutatta.

Hát ez van most gabrielt vettem remélem a következő hónap sikeresebb lesz!

2009. márc. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

A halvany csikosra azt irjak, hogy ervenytelen. De mitol lesz a halvany csik?

Hat igen, azert tenyleg megteveszto. Ki erti ezt meg?

2009. márc. 11. 21:29
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem kétszer. Az első Clearblue volt, amit most már egyébként szellemcsíknak néznék, de akkor halvány pozinak véltem. A második MediLab volt, az már egyértelműen pozi volt, nem csak én láttam. Bár az is halvány volt, de azlrt egyértelműen látszott. Egyikből sem lett semmi. :-(
2009. márc. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Koszi.
2009. márc. 11. 22:08
 5/8 anonim ***** válasza:
engem is!pedig olyan boldog voltam nemtudom milyen teszt volt de gagyi volt mert 500 ért vettem,
2009. márc. 12. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Engem is átvert.Az első 2-t MediLabbal csináltam,ezeken egészen erős volt a 2. csík. Aztán egy Gabriellel,azon halvány volt,meg valami Pharmatex(?) vagy mivel ott is ott volt a második csík.Végül is a dokinál derült ki,hogy nincs baba.De nem bántam,hogy elmentem mert semmi gond "oda lent". :)
2009. márc. 12. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Húú. Ez nagyon durva, hogy ilyeneket tévednek a tesztek. Pedig azt mondják, hogy ha pozitív, akkor az tuti. Vagy mégsem? Akkor végülis csak a doki "diagnózisában" lehet csak bízni...
2009. márc. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszi. En azt hittem, inkabb negativumot mutat a teszt, es kozben terhes az ember.
2009. márc. 12. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!