Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátló mellett peteérés...

Fogamzásgátló mellett peteérés lehetséges?

Figyelt kérdés

8hónapja szedem a fogamzásgátlómat. Most elsőnek jelenezett ugyan azok az érzések mint peteéréskor (míg amíg nem szedtem)....

-hasszúrka

-nyúlós fehér váladék

Eddig ilyen nem volt ilyen, tényleg most megért egy petém???

Vagy csak hallucináltam...

SEGÍTSÉG!!!!


2009. márc. 11. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:
35%
Ez lehetetlen,nincs pé gyogyszer mellett az biztos.
2009. márc. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Több féle fogamzásgátló létezik. Van amelyik mellett van peteérés, de a beágyazódási folyamatot blokkolja, illetve nem engedi megvastagodni a nyálkahártyát, és van olyan ami a peteérést fogja vissza.

Olyat szedtem ami a peteérést blokkolja, mégis volt nyákom amikort a vélhető peteérés lett volna.

2009. márc. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a kommentált...mercilon--t szedek
2009. márc. 11. 18:44
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehetséges!! Ezért is mondják, hogy 99%-ban véd csak a tabi.

Az én egyik ismerősöm mercilon mellett lett terhes!

2009. márc. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
és úgy hogy rendesen bevette...és persze nem volt hasmenése, se hányás, nem szedett más gyógyszert. Szóval semmi befolyásoló tényező nem volt... és akkor is???
2009. márc. 12. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!