Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Missed ab utáni első menszesz...

Missed ab utáni első menszesz után eset valaki teherbe?

Figyelt kérdés
10 napja volt az első vérzésem missed ab.után 26 napra.Este nem védekeztünk.Arra lennék kíváncsi,esett -e valaki így teherbe?
2011. máj. 12. 19:57
 1/5 anonim ***** válasza:

A barátnőm, és sajnos az a baba sem maradt meg! Nem poénból mondja az orvos,hogy várni kell. A szervezet nem áll készen!

Persze lehet,hogy neked mást mondott!

2011. máj. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondta a doki,hogy a test készen áll az első menszesz után,minden azon múlik,hogy lelkileg mikor állok készen rá.
2011. máj. 12. 20:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem azt tanácsolták hogy várjam meg az 1 évet. 9 honap telt el mikor egy hétnyi gyógyszer kihagyás után egyből terhes lettem. Az orvos azt mondta, ilyenkor könnyebben esik teherbe egy nő.
2011. máj. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Attól függ hanyadik héten volt a vetélés mármint hogy mennyit kell várni.

Nekem április 07.én volt a műtét szintén missed ab ikrek mentek el a 8.-9.héten és nekem azt mondta a doki 2 mensit várjunk.

Május 07.én jött meg elősször most múlt el és mi óvszerrel védekezünk a következő mensiig aztán próbálkozunk majd,én megvárom a 2 mensit nem olyan hosszu idő annyit kibírunk de mi is nagyon szeretnénk már újra próbálkozni.

2011. máj. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem nagyon korán,az 5.héten állt meg a fejlődés sajnos...
2011. máj. 13. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!