Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy van ez? 14napja késik a...

Hogy van ez? 14napja késik a menzim! A 4. napon volt egy halvány poz tesztem. Hétfőn a vérben 1 volt a hcg-ém ez mit jelent?

Figyelt kérdés
A doki azt mondta nem ad semmilyen gyogyszert várjunk két hetet,és teszteljek újra!Lehet olyan hogy sokkal késöbb volt peteérésem,meg mindennek több idő kellett??Ja és mondta hogy pco-s a petefészkem,de mivel eddig nem volt gond vele nem akar hozzá nyúlni.Ez mit jelent?
2009. márc. 11. 08:44
 1/4 anonim ***** válasza:
azt h nem műt meg...nekem is van cisztám, nekem is azt mondta h majd szülés után...igen teszlej később
2009. márc. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De nem diagnosztizált cisztát!
2009. márc. 11. 08:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is PCOS-m van, ez azt jelenti hogy apró cisztákkal van tele mindkét petefészek. Ez sokszor nem okoz gondot, de van akinél a PCOS miatt nincs peteérés. Nekem van peteérésem, és neked is, úgyhogy ez nem okoz gondot, nekem azt mondta a doki, hogy ha 1 év alatt nem jön össze a baba, akkor laporaszkópiával kiszurkálják a cisztákat, hátha az segít.
2009. márc. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nekem is ezt mondta!
2009. márc. 11. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!