Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki mennyiszer bújt össze...

Ki mennyiszer bújt össze pé-kor és terhes maradt? Mennyi a jó?

Figyelt kérdés
A pé környékén kérdezem.Kétnaponta?Vagy többször?Fontos lenne mert közeleg az ovum és nem szeretném ha már megint nem sikerülne!Köszönöm
2009. márc. 11. 08:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én azt olvastam 2naponta kell,de mi minden nap együtt vagyunk és reménykedünk. :) Sok Sikert előre is!
2009. márc. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
na én épp tegnap mentem ezért dokihoz h megnézzen s azt mondta h hétfőn ovulációm volt, s utána 24 órával kell hajrázni...tehát mi tegnap ezerrel...teszt mutatja ovulációt, s utána kell ha kétcsíkos...
2009. márc. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ja ui, s mi tartalékoltunk már, 4 napja nem voltunk együtt, h akkor frissen amikor kell
2009. márc. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi mindig 2-3 naponta szoktunk összebújni, és a babatervezés alatt sem csináltuk másképp. A 2. hónapban sikerült a baba.
2009. márc. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi.A másodiknak: Most mi is azt tervezzük hogy a pé-m elött kihagyunk 3-4 napot és amikor pozi az lh tesztem akkor leszünk együtt.És ha utánna nap van és együttvagyunk aznap is akkor nem lesz "kevés" a sperma?Szoval a 14-edik naptól minden nap együttlenni nem jó ötlet?
2009. márc. 11. 11:31
 6/6 anonim ***** válasza:
nem jo ötlet mindennap együt lenni mi is 2 naponta voltunk együttt 6. honapon össze jött a baba ma vagyok 4 hetes 4 napos terhes.én 2 honapja ittam a cickafark teát meg a palástfüt és segitett. a palástfüt iszom most is napi 2 bögrével.
2009. márc. 12. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!