Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor mutatható ki a leghamara...

Mikor mutatható ki a leghamarabb a terhesség teszttel? És a doki kb. mikor látja?

Figyelt kérdés
2011. máj. 10. 09:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Kinek hogy. Nekem pl. peteérés után 11. napon már halvány pozi volt. De van, akinek a nemvárt napján lesz csak halvány pozi.

Ha biztosra akarsz menni, akkor leghamarabb akkor tesztelj, ha már egy napja legalább késik!

2011. máj. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja, az is változó, hogy a doki mikor látja. Ha jó a gépe, akkor már lehet,hogy hamarabb. Nekem 4+5 hetesen, vagyis 5 napos késésnél, már 9mm-es petezsákot látott. Mondjuk én azért mentem ilyen korán, mert azt hittem fertőzésem van és minél hamarabb utána akartam járni. De nem érdemes túl korán menni,mert ha nem lát semmit, akkor jön a csalódás, meg az ideg a következő uh-ig!
2011. máj. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A terhességet az utolsó mensi elsö napjától számolják. DE az hogy mikor fogant az nagyon változó. lehet írni hogy 4 hetesen már mutat, mert ha elöbb volt peteérés akkor lehet, de lehet késöbb és akkor csak 6 hetesen is alig látszik. szóval ha nem jön meg akkor tesztelj.
2011. máj. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oké, köszi szépen lányok. Már nagyon szeretnénk babát, és annyira örülnék neki ha összejönne.
2011. máj. 10. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!