Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Január 11-én volt az utolsó...

Január 11-én volt az utolsó normálisnak mondható menstruáciom, Most februr 8-án 1 napig beteg voltam! Tegnapi tesztem negatív lett! Lehet, hogy mégis babát várok? Mennyi az esélye hogy a teszt nem mutatta ki?

Figyelt kérdés
Most már 2-3 hete szinte folyamatosan hányingerem van, szurkál a hasam, szinte folyamatosan aludnék, állandóan pisilni járok, szomjas vagyok, hőemelkedésem van /37-37.2/
2008. febr. 15. 22:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogí babás vagy, de lehet nem. ez sajnos talán idegesítő válasz, de 50-50%. Azt jelenti, hogy kb 5-7 napja meg kellett volna jönnie, persze attól is függ milyen a ciklusod.

Mit értesz az alatt, hogy normálisnak mondható??? Az is lehet kevés a hcg, vagy roissz a teszt, vagy szimplán késik.. sjan van olyan hogy az embernek 36-40 napra jön meg, nyílván nem minden hónapban, de előfordul.

Néhány nap múlva tesztelj! Sok sikert!

2008. febr. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Biztos van olyan,hogy 30-40 napra jön meg,de az gondolom nem jár ilyen szörnyű hányingerrel, émelygéssel!?

28 napos a ciklusom!

A normális alatt azt értem,hogy 2-3 napig tartott,szóval normális illetve szokványos lefolyású volt!

2008. febr. 15. 23:07
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a melleim ugy fajtak mint meg soha, a /nem/jott mensi elott 1-2 hettel,puffadt volt a hasam,es egett a gyomrom,es annnyira ingerult voltam,semmi nem volt jo amit barki is mondott,csinalt.Nekem ezek a tunetek jelentkeztek amikor meg nem tudtam ,h babas vagyok.

Es a teszt kb.5 nappal a kimaradt mensi utan kimutatta nekem,de olvastam mar itt es hallottam is baratnomtol,h akar tobb honap mulva sem mutatott semmit,csak az orvos allapitotta meg,h babas.

Probalj meg uj tesztet csinalni,hatha csak a hcg nem volt eleg magas a szervezetedben!

Drukkolok neked!

10 hetes kismama

2008. febr. 16. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!