Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha szurkál a bal petefészkem...

Ha szurkál a bal petefészkem az a terhességre utal vagy a mensi közeledtét jelzi?

Figyelt kérdés
2011. máj. 8. 12:13
 1/3 anonim ***** válasza:
75%
Inkább a peteérést, tüszőrepedést jelez, de 100%-osan max csak utólag lehet megmondani! :)
2011. máj. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem bármi lehetséges. Hallottam már olyat is hogy mensit jelezte, és hallottam olyat is hogy terhesség elején volt ilyen.
2011. máj. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Feszíti a petefészked a sárgatest. Ez valóban csak annyit jelent, hogy volt peteérésed. De ettől még lehetsz terhes is, és nem is. Pont annyi jelentősége van, mint hogy milyen színű a szemed. :-)

Van, akinek nem szurkál, mégis van peteérése.

Nincs különbség mensi és baba előjel között.

Türelem, idővel kiderül mindent, gondolom, mindent megtettél érte, most már csak annyit tehetsz, hogy jól érzed magad, míg vársz. :-)

2011. máj. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!