Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Február 23-i inszemesek!...

Február 23-i inszemesek! Teszteltetek már?

Figyelt kérdés
Nekem sajnos nem sikerült:-(((((
2009. márc. 9. 18:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom!!! Tudom, milyen szörnyű érzés! Te vagy a Forgács Intézetes? Ez volt az első? Fel a fejjel, új hónap, új remény.

Nekem ma kellett volna, de nem volt itthon tesztem, így elmaradt. Majd holnap reggel fogok.

Nekem ez volt a 2. inszem, de már végre eljutottam oda, hogy nem érdekel. Az elmúlt két hétben is csak minimálisan gondoltam erre. Ezért sem volt tesztem.

Sokan mondták, ha majd nem görcsölök rá, akkor sikerülni fog. Hát majd most kíváncsi leszek.

2009. márc. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Még nem mertem,félek a csalódástol. De már késik a mensim 4-ik napja .Neked megjött pontosan?
2009. márc. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nekem ma reggelre megjött. Igen én vagyok a Forgácsos. Az igaz, nagyon rágörcsöltem. Az inszem hetén nem is mentem dolgozni, hanem a nap minden pillanatában azt figyeltem, hogy érzek e valamit. Most ebben a hónapban újra lesz egy, remélem addigra sikerül összeszednem magam:-((((

Nektek viszont nagyon-nagyon szorítok, és mindenképpen írjátok meg, hogy milyet teszteltetek, legalább abból egy kis erőt meríthetek:-)

2009. márc. 10. 06:08
 4/11 anonim ***** válasza:

Én vagyok a Kaáli Intézetes és az első válaszolód.

Mivel hétfőn nem volt tesztem, ezért egy ovu tesztet használtam, itt már többen írták, hogy jóstesztnek használható. Ez pozitív lett.

Ma reggel pedig a terhességi negatív lett. Most nem tudom, hogy mit gondoljak. :( Azt hiszem, két nap múlva megint próbálok egyet.

Hiába nem éltem bele magam, mégsem sikerült.

2009. márc. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
szia, azért csinálj még egyet, hátha....és nagyon-nagyon szorítok! Írj légyszi akár privát, hogy mi van veled!
2009. márc. 11. 06:21
 6/11 anonim ***** válasza:

Sajnos ez is negatív lett. :( Soha többé jósteszt!!!!!

Ma hívom az orvosomat és kb. 2 hét múlva jöhet a 3. inszem.

(Még nem jött meg, kíváncsi vagyok, mikor lesz hajlandó jelentkezni.)

Kitartást! Neked mikor lesz a következő beavatkozás?

2009. márc. 12. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mármint a mensim nem jött meg. :)
2009. márc. 12. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Szia, sajnálom, hogy nem sikerült, de remélem most már Te leszel a következő. Én ezt a hónapot kihagyom, és áprilisban újra nekivágom. Most nagyon elfáradtam lelkileg, nem bírnék ki egy újabb csalódást.
2009. márc. 12. 19:08
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Felhívtam az orvosom, és sajnos nekem is ki kell hagynom egy hónapot. :( Teljesen el vagyok keseredve, mert csak ez tartotta bennem a lelket, hogy nem baj, 2 hét múlva újra megyek.

Akkor áprilisban megint együtt megyünk. Bár nekem még csak ma jött meg, úgyhogy én el leszek csúszva Hozzád képest.

2009. márc. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Szia, nem leszel elkésve, mert amit mensinek hittem az nem az volt. Nekem 14-én jött meg a valódi menis, így áprilisban tényleg együtt!! Akkor majd ha Te is úgy gondolod keressük egymást, itt ez a kérdés alatt. ok?
2009. márc. 19. 06:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!