Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan hogy a doki nem...

Van olyan hogy a doki nem érzi nem látja de mégis terhes lehetsz?

Figyelt kérdés
2009. márc. 9. 17:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs. Nem hiszel neki? :-)
2009. márc. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én jártam ugy hogy elmentem dokihoz hogy régóta nem esek teherbe mi lehet a bajom. Megvizsgált és azt mondta kell vérkép akkor többet tud mondani. Közben mondom neki hogy a melleim nagyon fájnak és megnőttek. Megvizsgálta és azt mondta örüljek neki... 2 nap mulva kellett volna hogy megjöjjön. Nem jött meg. 5 nap mulva hányás és szagérzékenység. A teszt pozitív lett. Visszamentem hozzá és akkor látta meg hogy 6 hetes terhes vagyok.... nem volt több kérdésem hozzá,váltottam. Most a második babómat várom és elég sokat voltunk kórházban. Pont ez a doki csinálta meg a 12 hetes kötelező ultrahangot. Közölte velem hogy kisfiam lesz...megkérdeztem hogy ez nem korai kijelentés még??? megjegyzem kislányra készültem ugy hogy nem is hittem neki...16 hetesen a saját dokim is közölte velem hogy bátor volt de bejött neki...második is kisfiú lesz. Szóval igen is van olyan hogy "mellényúl" személyes tapasztalatom:D 30 hetes pocis
2009. márc. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!