Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma vagyok a 8 napomon tegnap...

Ma vagyok a 8 napomon tegnap nyulos nyálkám volt nagyon sok! Clostit ma hagyom abba nemtudom milehetett?

Figyelt kérdés
nyulos nyálka volt és sok! nemtudom mitől ha 16 napon szokott pém lenni
2009. márc. 9. 14:02
 1/6 anonim ***** válasza:
most lehet hamarabb is van s így majd kétszer lesz...hajrá s még aztán ikrek lesznek:)
2009. márc. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
én már örülnék ikreknek is . már csak lenne!
2009. márc. 9. 15:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a closti egy napot tolta el a peteérésem a 15. nap helyett a 16. napon volt. A 13 napon nagy mennyiségű nyák távozott egyszerre, hasonlított a sokszor emlegetett nyákdugó megnevezésre. A hasam nekem is korán elkezdtem érezni. Nem kell visszamenned Uh-ra?
2009. márc. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de igen a 12 napomon.
2009. márc. 9. 15:37
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Akkor nyugi, legyetek együtt és az Uh után már látni fogja, hogy már volt-e vagy még most lesz peteérésed. Addig is mindent bele.
2009. márc. 10. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm bárcsak lenne eredmény is már végre!
2009. márc. 10. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!