Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kb 3 havonta visszatér a...

Kb 3 havonta visszatér a gombás fertőzésem. Legutóbb 1 hónapja volt, és most megint. Ezt már nagyon unom. Menjek magánorvoshoz? és he mennék, kb mennyit szoktak kérni egy vizsgálásért?

Figyelt kérdés
és arra is gondoltam h ez az állandó visszatérő fertőzés miatt nem jön össze a baba.és talán a magándoki jobban kivizsgál.meg jó lenne h azt is megmondaná mér tér mindig vissza.
2009. márc. 9. 11:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy a párod fertőz vissza? Mindkettőtöket kezeltetni kell.
2009. márc. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
hát nem tom.de azt mondja h nincs semmi baja.de én is mondtam neki h vizsgáltassa ki magát.de talán ha doki is mondja,akkor ő is elmegy.
2009. márc. 9. 11:34
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen, krónikusan mindig visszajött a fertőzés. Az Én Páromnak automatikusan adott a Nőgyógyászom gyógyszert, tehát Ő is kapott és Én is. Én még plusz hüvely kuppot, krémet stb. Már Én is nagyon megelégeltem a dolgot. Így aztán a Nőgyógyászom felírt egy "oltást", aminek a neve Gynevac. Elég drága, és elég nehezen beszerezhető, de lehet kapni. 5db oltás van benne, hetente egyet kell beadatni izomba, ami Nekem rohadtul fájt. De őszintén mondom, hogy megérte, mert azóta (tavaly szeptemberben kaptam meg a kúrát), hála a Jó Istennek, semmi bajom sincs. Ezt a kúrát fél évente meg lehet ismételni, de akkor már elég csak egy emlékeztető oltást beadni. Szerintem próbáld meg ezt. Nekem legalábbis bevált. A baba valószínű ezért nem jön. Remélem segítettem.
2009. márc. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
én félek az oltástol.remélem nem lesz szükség erre.a magánorvos csak jobban kivizsgál,mint a másik.labossa gusztávolt dicsérik,hozzá szeretnék menni.és tudom h jó orvos,csak sajnos már csak magánrendelése van.hát remélem nem tul drága egy vizsgálás.
2009. márc. 9. 11:48
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem mit kell félni tőle. De te tudod, de ha ezt belsőleg nem kezelik ki, ami irtó nehéz, akkor sok jóra ne számíts, lehet az akármilyen jónevű magánorvos. De Te tudod, a Te egészséged, a Te tested. Én csak segíteni akartam.
2009. márc. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
én is összeszedtem egy gombás fertőzést és a dokim nekem is meg páromnak is írt fel bogyót..klion-t. Én még kúpot is kaptam. én rendesen beszedtem és használtam a párom meg hébe hóba mert nem érezte hogy gondja lenne. Én már semmi tünetet nem éreztem mikor együtt voltunk másnap kezdődőtt minden előröl...ismét beszedtem a bogyót és canestent használtam...2 nap és ismét tünet mentes voltam. ekkor megint együtt voltunk és másnapra megint előjöttek a panaszaim. Na ekkor kértem meg nyomatékosan hogy ő is szedje végig a bógyót és használja a canestent mert én már 30 hetes pocis vagyok és nem hiányozna még egy gonddal több. Én elhiszem hogy ő csak hordózo és lehet nálatok is ez áll fennt,de ez az amikor oda vissza megy a csere bere és te meg baromira kellemetlenül érzed magad.
2009. márc. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen problémám, volt hogy havonta gyógyszert szedtem és nálam is az segített, hogy a párom (neki sem volt semmilyen tünete)is kapott gyógyszert!!Azóta szerencsére nem volt bajom(ennek már 3 éve)!!
2009. márc. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szia ! Nekem bevállt az acidofillus + bifidus ja és ami lényeges nem használok "deo" intim betétet. Nekem ez bejott !!! Ki kell tapasztalni mi a nem jó kulonben mindíg vissza fog jonni és foloslegesen szovodményeket okozhat. A párodat is mindenképp kezelni kell még ha tunetmentes akkor is !!! Remélem tudtam valami hasznos tanácsot adni:o) Mielobbi babásodást és jó egészséget kívánok !
2009. márc. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.hát mindenképp rábeszélem h ő is menjen dokihoz,mert lehet ő fertőz vissza.hiába tünetmentes.
2009. márc. 9. 16:25
 10/12 anonim ***** válasza:
Sztem elég ha a doki neki is azt írja fel amit neked... kivétel ha kúp:D:D:D bocs nem tudtam kihagyni:D Én a kliont tablettába szedtem és ő is míg tuti hogy abbol kúp is van. elég ha a te nődokiddal egyeztetsz.
2009. márc. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!