Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nem sikerül? Mi lehet a...

Miért nem sikerül? Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Már van egy gyermekem, és elég rég próbálkozunk egy újabb babával, de nem jön össze. Az első baba pik-pak összejött. most mi lehet a baj?
2009. márc. 9. 08:45
 1/7 anonim ***** válasza:
A termékenység a kor előre haladtával csökken,30 éves kor után pedig egyre nehezebb a teherbe esés,de az is akadályozza a teherbe esést, ha nagyon görcsösen akarjátok. Csak lazán, és akkor fog jönni, ha már elengedted a gondolatot. :)
2009. márc. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
39 vagyok,azonnal összejött.Javaslom,vizsgáltasd ki magad pl.hormonálisan.A pajzsmirigy működése befolyásolja a termékenységet.
2009. márc. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Mi is pont így vagyunk 10 hónapja próbálkozunk a kistesóval, de sajnos sok mindennek kell oszzhangba lenni hogy sikeruljon. Jókor, jó idobe, jó helyen. Ha már egyszer sikerult miért ne sikerulne még egyszer. Egy kis kitartás, turelem és egész biztos sikerulni fog !!!
2009. márc. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi 17 hónapja bróbálkozunk a második babával,és csak sajnos most mentem orvoshoz és kiderül,hogy petevezeték elzáródásom van... ha nem voltál még orvosnál vizsgáltasd ki először magad, bárcsak én is előbb mentem volna...
2009. márc. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a biztatást mindenkinek. Csak 28 vagyok, így nem gondoltam, hogy valami szervi baj lehet a dolog mögött, de azt hiszem most elmegyek egy kivizsgálásra. Mi történik ilyíenkor?
2009. márc. 9. 12:42
 6/7 anonim ***** válasza:
11.31-es válaszoló vagyok: én is 28 éves vagyok és én sem gondoltam,hogy bármi baj lehet azért is nem mentem 17hónapig orvoshoz,pedig jobb lett volna.
2009. márc. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja.. válasz:az én orvosom megkérdezte mi a probléma elmondtam,majd csinált uh-ot,vérvétel stb.
2009. márc. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!