Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció végén ha együtt...

Menstruáció végén ha együtt voltam a párommal és nem védekeztünk lehet baba?

Figyelt kérdés
2009. márc. 9. 08:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ha akkor van peteérésed lehet baba.
2009. márc. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Grófházy ***** válasza:
minimális az esélye,de semmi sem lehetetlen :),csak az,ha nem csináltok semmit :)))
2009. márc. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Honnan tudom kiszámolni mikor van peteérésem?
2009. márc. 9. 08:47
 4/13 anonim ***** válasza:
a ciklus első napjától számított kb.14-dik nap (+/- 1-2nap)
2009. márc. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

a menstruűciós ciklus? mert ha igen, azt honnan számolom?nekem egy hete valami elkezdődőtt de a rendes menszeszem csak szerda este érkezett, onnan számíotott 14. nap?Ha ugy nézzük akkor mi a nagyedik napon voltunk együtt.

Valamint azt szeretném kérdezni, az normális ha már több mint egy hete menstruálok?Másfél honapja álltam le a gyógyszerről végleg

2009. márc. 9. 08:57
 6/13 anonim ***** válasza:
3.vagyok:igen a menzi első napjától számított.de a barnázást állítólag nem szabad beleszámolni csak a rendes vérzést.
2009. márc. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

ok, köszönöm szépen a választ!

akkor mivel mi tegnap voltunk együtt , de a menszseszem végén jártam eléggé igy még peteérésem nem volt a negyedik napon voltam ,akkor baba nem igazán lehet ugye?

2009. márc. 9. 09:05
 8/13 anonim ***** válasza:
Sajnos erre már nem tudok válaszolni... :) Elég kiszámíthatatlan néha a dolog.Vannak "kósza peteérések" akár mikor, akár kinél. :)
2009. márc. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
huha:-)hát ez akkor meglepetésen fog múlni!:-)és ha tegnap voltam együtt a párommal mikor tudom meg baba lett e beőle?
2009. márc. 9. 09:14
 10/13 anonim ***** válasza:
szerintem ilyenkor is ugyanúgy érvényes a kb. 2hét várakozási idő.én azért még akcióznék a kiszámolt időpontban(előtte is,utána is-így azért biztosabb) :) és onnantól várnék a tesztig.
2009. márc. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!