Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A peteérésemkor feküdtünk le,...

A peteérésemkor feküdtünk le, és 4 napja késik a menszeszem, fehérfolyásom van, és néha fáj a méhem, mintha megakarna jönni, de semmi. Ez azt jelenti, hogy kisbaba?

Figyelt kérdés
2008. febr. 14. 17:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Persze lehet, szorítok hogy az legyen! Szerintem próbálj még pár napot várni, és ha már 1 hete késik, csinálj egy tesztet a reggeli első vizeletből. Én a Gabrielet ajánlom nagyon.

Sok sikert, szorítok, hogy + legyen! :)))))))))))

2008. febr. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

szintén ugyanaz a tünet csak annyi külömbséggel, hogy nekem már 5 napja késik, és nemigazán fájdogál a méhem. Néha néha belenyilal, de nem úgy, mintha meg akarna jönni.

Szorítok mindkettőnknek!!:)

2008. febr. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
jajj,de aranyosak vagytok!én is drukkolok neked!és köszönöm!
2008. febr. 14. 18:22
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
NEKEM KéT NAPOT KéSETT DE VLHOGY MáSHOGYAN éREZTEM MAGAM A MELLEM MAJD LESZAKADT úGY FáJT,A PETEFéSZKEM SZúRT, BELENYILALT íGY MEGCSINáLTAM , NAGYON HALVáNYAN SZINTE ALIG LEHETETT éSZRE VENNI DE OTT VOLT A KéT CSíK,NEM AKARTAM ELHINNI EZéRT MáSNAP CSINáLTAM MéG EGYET,GYONYORUEN MEGJELENT A MáSODIK CSíK IS , AZÓTA BEIGAZOLÓDOTT, BABáS VAGYOK...PRÓBáLD MEG HA NEM JELENIK MEG A KéT CSíK, NE ADD FEL , PRÓBáLD MEG PáR NAP UTáN...SZORíTOK......
2008. febr. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
5 NAP UTÁN MEGJÖTT SAJNOS!DE MAJD PRÓBÁLKOZUNK MÉG...!
2008. febr. 15. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!