Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tompán szurkál a méhem bal...

Tompán szurkál a méhem bal oldalt, ma kezdtem el érezni a mensi érzést is. Lehet babás vagyok?

Figyelt kérdés
23. napon járok. Tünetem a tompa hasfájás, inkább mintha feszülne a méhem, derékfájás, aluszékonyság és sokat ennék egész nap. Nem várom görcsösen a babát, csak a szurkálásra figyeltem fel, ilyenkor nem szokott lenni. Úgy örülnénk, ha összejönne!
2009. márc. 8. 13:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia, én is ugyan így vagyok, + a méhem is néha-néha görcsöl. Én most vagyok a 25-dik napon. Neked is van barnás vizes folyásod?
2009. márc. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nekem nincs barnás folyásom. Nem nagyon figyelem a folyásom, de nekem sűrű, krémes vagy milyen. Nem vizes.
2009. márc. 8. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!