Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek már van két gyermeke...

Akinek már van két gyermeke és most várja/tervezi a 3. -at, Ti nem féltek tőle, hogy a mai helyzetben bevállaljátok?

Figyelt kérdés

Itt most az ország gazdasági helyzetét értem, esetleges országcsődöt, még több munkahely elvesztése, cégek kivonulása. Mindketten a férjemmel külföldi tulajdonú cégnél dolgozunk, én jelenleg gyes-en vagyok a 2,5 éves kisebbik gyermekünkkel. Mi van leépítenek vagy kivonul a cég az országból? És mi van mindazzal a sok bizonytalan kilátással amit az előbb felsoroltam? Így is bevállaljam? A férjem nemet mondd, az én szívem szeretné de nagyon megijedtem, hogy merjük-e.

Vagy menjek vissza dolgozni ha letelt a gyes és várjak még?

Aki bevállalta vagy most "dolgozik" a 3. babán, Ti nem féltek ettől? Mi győzött meg róla, hogy jöjjön a baba? Nem féltek?


2009. márc. 8. 10:59
 1/4 anonim ***** válasza:
A pasim munkanélküli lett, a gazdasági válság miatt, most hamarosan én is erre a sorsra jutok sztem.
2009. márc. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én is nagyon szeretnék 3. babát, de nekem is a férjem az aki nemet mondott. Van már két gyermekünk, egy 9 éves fiú és egy 5 éves kislány. Még lobbizok pár hónapot, mondjuk úgy ez év végéig hátha meg tudom győzni, ha nem akkor így marad a családunk négyesben, én idén 35 éves leszek, később már nem szeretnék szülni. A párom is a gazd. válság miatt nem akarja a harmadikat. Nem vagyunk túl jó helyzetben most sem, lakáshitelünk ..... stb. van mint annyi mindenkinek, de túl nagy igényeink eddig sem voltak (pl. külföldi nyaralások évente 2x meg hasonlók), nem járunk el minden hétvégén szórakozni sem, nem értem igazán mitől fél. Ha az anyagi helyzetet nézzük ebben az országban akkor szerintem nagyon kevés gyerek lenne. Egy gyerek anyagilag sohasem jó befektetés. Mi négyen vagyunk testvérek és egyik tesómmal pl. nagyon ritkán talizunk személyesen, de tudom, hogy a világon van és tudom, hogy bármikor bárhonnan itt terem ő is és a többiek is ha az kell. Ezt szeretném én is, hogy ha én már nem leszek, tudják a gyerekeim, hogy vannak egymásnak, hogy összetartoznak örökre.
2009. márc. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekünk egy gyerekünk van,és szeretnénk majd mégeggyett de igy semmikép!ilyenkor örülök hogy ennek az egynek meg tudok adni mindent!
2009. márc. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia! Nekem is van két lányom 12 és 6.Nem valami fényes azanyagi helyzetünk és szeretnénk még egyet pedig albérletben lakunk. Épitkezés elött állunk de a mostani helyzetben nem lehet tudni mi lesz belőle. De szeretnénk még egy babát 38 éves vagyok.
2009. márc. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!