Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miert kesik a menszeszem?

Miert kesik a menszeszem?

Figyelt kérdés
Szal kicsit kesik a menszim.volt mar oijan h 25napos a cyklusom volt ojan h 27 de ojanis h 28.most vagyok a 29dik napba es meg semmi sem tortent.Arra gondoltammivel voltam beteg (nemvolt hangom) es kaptam antibiotukomot h arra befojassal lehet.De viszont lefekudtem a baratommal is de mindig gumival.de volt egyszer ojan h mikor elmnt es vette le a gumit es zsepivel torolte a farkat utanna lerakta zsepit es megujjazott nemtudom h van e okom felni.De azert kezdek izgulni.Szerintetek mivan?koszi a valaszokat 16/L
2009. márc. 7. 17:46
 1/5 anonim ***** válasza:
sztem menj el nőgyógyászhoz. az a legbiztosabb
2009. márc. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nagyon kicsi a valószínűsége annak,hogy teherbe estél.várj még 1-2 hetet,és ha azután sem jön meg a havid,végy egy terhességi tesztet.

egyébként nekem is sokszor késik,volt,hogy 4 hónapig nem jött meg,pedig egészséges voltam.

2009. márc. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az antibiotikum nálam is bekavart. Igaz nekem pár nappal előbb jött és szórakozott egy darabig.
2009. márc. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
hát a legbiztonságosabb hogy veszel egy terhességi tesztet úgy nyugottabb leszel szorítunk
2009. márc. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom remelem nemlessz gond
2009. márc. 7. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!