Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet velem? Van még remény?

Mi lehet velem? Van még remény?

Figyelt kérdés
Ma vagyok a 12-dik napon. 5-8 napon barna vizes folyásom volt, tegnap esete óta pedig nem állandó szerűen, de fáj méhem. Alul borzalmas erős szúrkálást érzek. Olyan a közérzetem, mintha már menstruálnék, de szerecsére nem. Csináltam tesztet 2* is, de eddig nem mutatott semmit. Szerintetek azért még reménykedhetek?
2009. márc. 7. 16:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Reménykedhetsz! Van akinek később mutatja ki a teszt, én is itt olvastam a kérdések között. Keress rá! Szedd a vitamint, pihenj sokat és én elmennék minél előbb dokihoz, hogy minden rendben legyen. Szorítok neked!
2009. márc. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2009. márc. 7. 16:40
 3/6 anonim ***** válasza:
12 napja kérik?vagy a 12. napon vagy!mert szerintem peteérésed lesz
2009. márc. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az inszem után a 12-dik napon vagyok, vagyis a ciklusom 25-dik napján.
2009. márc. 7. 16:52
 5/6 anonim ***** válasza:
akkor ez beágyazodás lehetett!!!ilyenkor a teszt még kisem tudja mutatni!
2009. márc. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Várj úgy 4-5 napot,és akkor csinálj tesztet!(lehetőleg egy nagy érzékenységűvel) Nem szeretnélek "beleéltetni" a dolgokba, de - ha jól értelmezem-mensi utáni mensi tünetek általában jót jelentenek :)
2009. márc. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!