Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kielemezné valaki a görbém?

Kielemezné valaki a görbém?

Figyelt kérdés

Elég cikcakkos ez mitől van,nagyon remélem hogy nem hormonok miatt.Ált olyan 32-33 naposak.


[link]


2009. márc. 7. 10:02
 1/1 anonim ***** válasza:

A 14. napon lehetett a pé, és azóta megy felfele a hőd. Igaz hogy lassan de megy. Márpedik ha megy föl és fenn is marad legalább 2 hétig akkor volt tüszőrepedés mert a progeszteron miatt van.

Viszont látom, hogy iszod a cickafarkfüvet. Én is iszom, de most olvastam, hogy peteérés után nem jó inni mert vérbőséget okoz ezáltal vetélést! Nem tudom mennyire igaz ez, de most megijedtem, úgyhogy pé után nem merem inni. Bocsi hogy nem csak a kérdésedre válaszoltam.

2009. márc. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!