Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A mensimnek 2. -án kellett...

A mensimnek 2. -án kellett volna megjönnie, eddig semmi. Reménykedhetek a babában? Mikor teszteljek?

Figyelt kérdés
Már nagyon régen szeretnénk babát a párommal,de nem merek örülni mert tök jól vagyok.Annyi volt csak hogy kb 30.-án elég erősen görcsöltem vagy 20 percig,gondoltam meg fog jönni,de nem.Azóta tök jól vagyok,annyi változást vettem észre magamon hogy sokkal gyakrabban járok pisilni mint eddig,és messze sincs annyi folyásom mint eddig,de egyébként semmi bajom.
2009. márc. 7. 09:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, reménykedhetsz! Akár már most megcsinálhatod a tesztet! Szorítok!!!
2009. márc. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszodat és a bíztatást!!! Remélem hogy most nem hiába reménykedem. :-D
2009. márc. 7. 10:00
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom, hogy nyugodtan tesztelj! Várjuk az eredményt és drukkolunk! :)
2009. márc. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ugyanígy voltam én is!!!Nekem 3-án kellett volna megjönnie este csináltam egy tesztet halványan pozítív!!!Engem is biztatnak a többiek!!!Nagyon remélem hogy babásak vagyunk:):):):):)!!!
2009. márc. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Drukkolok én is neked!!! A ma esti vizelet kimutatná? Nem bírok tovább várni. Te mikor tesztelsz?
2009. márc. 7. 10:55
 6/9 anonim ***** válasza:
Kimutatná én hétfőn tesztelek megint majd prívibe megírom az erdményt de szerintem azok vagyunk:):):):)
2009. márc. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ok. várom és nagyon drukkolok!!! :-D
2009. márc. 7. 11:39
 8/9 anonim ***** válasza:
Sírok !!!Megjött!!!:(:(:(:(:(:(:(:(:(
2009. márc. 8. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nekem pedig negatív lett a tesztem! :-(((((
2009. márc. 8. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!