Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 15 napon volt pé-m a pg53...

15 napon volt pé-m a pg53 szerint, és még ma is a 21. napon is páfrányos. Baba lesz?

Figyelt kérdés
voltunk együtt 2 naponat
2011. ápr. 28. 08:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ezek a mikroszkópok nem igazán használhatók jóslásra.

Nem is olyan régen írták itt,hogy mensi előtt két nappal is páfrányos lett, mégis megjött. Akkor inkább már az ovuteszt!

Nekem pl. az megjósolta!

2011. ápr. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Attól függetlenül, hogy tényleg jelzi a peteérést, sajnos ilyen téren engem is becsapott. Mensi előtt már 6 nappal pfrányos volt nagyon (valószínüleg peteérésem volt akkor is), mensi napján már nem. Eddig meg mensi előtt 1-2 nappal volt csak páfrányos, még aznap is, amikor megjött. Ezek után jóslásra már nem használom.
2011. ápr. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!